timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Netflix zaskakuje nas ostatnio produkcjami, których prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Zwykle co miesiąc pojawia się pełno kontynuacji seriali, które zdobyły już sporą popularność. W końcu fani czekają na kolejne części historii, w których udział biorą ich ulubieni bohaterowie. Tymczasem coraz częściej spotykamy się z produkcjami, które wprowadzają coś nowego do serialowego świata. Ginny & Georgia to właśnie jeden z takich seriali. Z pozoru to zupełnie zwyczajna opowieść o nastoletnim życiu. Nie dajcie się jednak zwieść. Ginny i Georgia zapewnią wam dużą ilość wrażeń.

Ginny & Georgia – Czy to wyróżniający się serial?

Warto zastanowić się co takiego ma w sobie produkcja, że można nazwać ją wyróżniającą się? Serial w krótkim czasie podbił serca widzów w wielu państwach, także Polsce. Od jakiegoś czasu utrzymuje się on w topce Netflixa. Co więc stoi za jego sukcesem?

Jest to serial, przy którym określenie ,,ciekawy” staje się bardzo mało miarodajne. Ginny i Georgia obfituje w wydarzenia nieprzewidywalne, szalone, czasami nawet głupie. To jednak nadaje serialowi tempa. W porównaniu do innych, podobnych propozycji, które możemy zobaczyć na Netflixie, jest on wypełniony akcją po same brzegi.

Z reguły jestem przeciwny takiemu wykorzystaniu czasu antenowego. Jest też spora grupa oglądających, którzy się ze mną zgodzą. Dobre seriale to te, w których potrzeba czasu na zbudowanie akcji. Okazuje się jednak, że wiele wątków, napisanych z głową, również potrafi zaciekawić widza i sprawić, że będzie się dobrze bawił.Ginny & Georgia - Gameby.pl

Ginny & Georgia – Niedaleko pada jabłko…

Fabuła serialu to jedna z jego mocnych stron. Nie jest to prostolinijna historia, rozgrywająca się jedynie w szkole, do której uczęszczają główni bohaterowie. Historia rozpoczyna się od przeprowadzki trzyosobowej rodziny, Georgii oraz jej dzieci – Ginny i Austina. Nowa szkoła, nowi znajomi, sąsiedzi. Dla tej rodziny to nie może skończyć się dobrze.

Serial niesamowicie dobrze wykorzystuje relacje młodej matki i jej nastoletniej córki. Widzimy, że Georgia potrafi wykazać zrozumienie, a czasem dopuścić się rzeczy bardziej szalonych, od tych które robi Ginny.

Historia zaskakuje nas również przy użyciu retrospekcji, które dodają jej sporo głębi. W pozornie głupkowatym serialu pojawia się poważny wątek, niespodziewanie dobrze współgrający z całością. Obserwujemy więc codzienne przeżycia bohaterów, śmiejąc się przy tym do rozpuku, a jednocześnie dowiadujemy się o ich zagmatwanej, niełatwej przeszłości. Czego chcieć więcej?Ginny & Georgia - Gameby.pl

Ginny & Georgia – Serial na chwilę relaksu

Ginny i Georgia to produkcja idealna na wolny wieczór, kiedy mamy ochotę odpocząć od otaczającego nas świata. Jest na tyle ciekawy, że na pewno nie uśniemy podczas oglądania go, a jednocześnie nie jest to zbyt wymagająca propozycja. Potrafi ona wywołać śmiech, niepewność a jednocześnie sprawić, że przejmiemy się losami bohaterów.Ginny & Georgia - Gameby.pl

Polecam serial wszystkim, nawet przeciwnikom serii i filmów o nastolatkach. Ginny & Georgia pokazuje, że da się zrobić tego typu produkcję z klasą.

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły