timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Jako że dzisiaj odbywa się oficjalna kinowa premiera kultowego Deadpoola, postanowiłem zebrać dla Was kilka gier z nim związanych. Tak jakby Was nie było stać na bilet do kina, nie chciało Wam się iść albo nie macie z kim pójść. Możecie na mnie liczyć!

Gry, które tutaj przedstawię są oficjalnie i mniej oficjalne. Bardziej lub mniej związane z naszym ukochanym bohaterem. Ale zawsze w nich występuje!

Marvel Puzzle Quest

Jest to gra pokroju Candy Crush Saga. Musimy zbijać różnego rodzaju klocki, przy pomocy naszych superbohaterów, między innym Deadpoola. Dodatkowo możemy korzystać z super mocy i miliona mikropłatności. Nie jest to produkcja wyśmienita, ale może przydać się na nudę.

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Ninja for Deadpool

Wykorzystując nasze umiejętności Kung-Fu musimy niszczyć naszych przeciwników. Jak zawsze, Deadpool radzi sobie tutaj świetnie. Warto również zaznaczyć, że jest to produkcja nieoficjalna.

screen640x640-2

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

JetPack for Deadpool

Prosta gra, w której latamy Deadpoolem i zbieramy różnorakie przedmioty. Możemy użyć też naszych specjalnych mocy. Nic specjalnego, ale można sobie pograć.

unnamed-8

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

The Unofficial Fan Trivia: Deadpool Edition

Tym razem nie gra, lecz quiz o naszym bohaterze. Nie dotyczy on tylko filmu, ale również komiksu. Obowiązkowa pozycja dla prawdziwego fana. Pytania mogą nie jednego zakłopotać.

bICnT5uiRK4HOLogr2Dkas31WX8QxM6m

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Dead Slash: Age of gangsters

Gra, w której biegamy po licznych mapach i rozprawiamy się z nieprzyjacielami Deadpoola. Chyba najbardziej rozbudowana gra z tego zestawienia. Może się spodobać i wciągnąć na długie godziny. Polecam!

unnamed-25

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

Sky Ride – Deadpool Version

Nie ma się tutaj zbytnio co rozpisywać. Flappy Bird, z Deadpoolem w roli głównej. Po prostu latamy po mieście, unikamy przeszkód i zbieramy pieniądze. Całkiem fajne i wciągające.

deadpool

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

To by było chyba na tyle. Gry nie są zbytnio skomplikowane, ale powinny dać radę. Życzę Wam miłego grania!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły