timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Handy Bot HD – energiczna zręcznościówka – puzzle w kosmicznym klimacie odległej nam techniki przyszłości.

HandyBot HD to znakomity przykład, że z bardzo dobrym efektem można połączyć science fiction, zręcznościówkę i puzzle i stworzyć z nich świetną grę mobilną, nad którą będziemy sobie zadowoleni łamali głowę.

Sterujemy słodkim małym robotem, który wyróżnia się na tle innych tym, że posiada niezwykle zręczną rękę. Przy jej pomocy porusza się po coraz to trudniejszych etapach, bardziej skomplikowanych i wymagających od nas większego zastanowienia i pomysłowości. Naszym zadanien jest przedostać się przez wszystkie poziomy i uratować astronautę, który czeka na samym dole i jest w poważnych tarapatach!

HandyBot HD - Gameby.pl

Rozgrywka

HandyBot daje nam ponad 100 poziomów. Im głębiej się zapuszczamy, tym oczywiście jest trudniej. Założenie jest jednak bardzo proste. Etap zostaje ukończony, kiedy nasz mały robot przedostaje się do drabiny prowadzącej na dół wielkiego statku kosmicznego.

W HandyBot’a gra się bardzo ciekawie. Jako osoba od zawsze lubująca się we wszelkiego rodzaju łamigłówkach, puzzlach i tym podobnych, HandyBot był dla mnie wyjątkowo zajmujący. Nie zawsze daje się to osiągnąć, grając w grę mobilną na swoim telefonie.

Sama rozgrywka przebiega raczej szybko, jeśli wytężymy wystarczająco szare komórki. Gra się płynnie, nasz robot nigdy się nie zacina, jego mechanika poruszania się jest płynna.

Poziomy, szczególnie późniejsze wymagają od nas zastanowienia i szczegółowej analizy naszych przyszłych ruchów. Aby dostać się do drabiny na dół, czasem musimy wykorzystać do tego celu przedmioty dostępne na planszy. Możemy używać na przykład skrzyń w takim sposób, aby pomogły nam wykonać dany ruch.

Grafika

HandyBot jest bardzo ładną grą, a wersja HD tylko potęguje to doznanie wizualne. Grafika jest miła i przyjemna dla oka.

Muzyka

Muzyka nie jest wybitna, może nie każdemu będzie odpowiadała, ale na pewno nie jest zła. Nie ma się tutaj czym zachwycać, ani też uważać jej za znaczący minus. Powiedziałbym, że jest to raczej neutralna sprawa, a wyciszając grę nie tracimy w ogóle na przyjemności i zabawie.

Podsumowanie

HandyBot prezentuje się ogólnie bardzo dobrze, daje przyjemną rozgrywkę na conajmniej kilka godzin, a fani główkowania w grach mobilnych powinni być niezwykle zadowoleni. Pomysł na grę może i był wcześniej wykorzystywany przez innych twórców, lecz dopiero HandyBot wprowadza do niego nowe doznania i powiew świeżości. Polecamy!

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 8.5/10
  Grafika - 8.5/10
 • 7/10
  Muzyka - 7/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 9.5/10
  Grywalność - 9.5/10
8/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Fanatyk sportu i dobrze opowiedzianych historii. Miłośnik czytania oraz podróży i wszelkich przygód, małych i dużych. Od najmłodszych lat w przyjaźni z technologią i grami. Z pasji pisarz i gracz. Szczególnie zakochany w grach typu RPG i sieciowych.

Wszystkie artykuły