timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Wywijaj i wykręcaj swoją twarz w najdziwniejsze, najbardziej pokręcone miny, jakie tylko uda ci się zrobić i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa! Imituj zabawne postacie z kreskówek, pokręconych kosmitów i wiele innych. Pstryk selfie i lecimy!

Mimics to odpowiedź na ciągłe używanie telefonów w towarzystwie. Przy pomocy tej aplikacji zamienicie smartfon w centrum zabawy i nikt już nie powie, że nudzi się w czasie imprezy!

Mimics - Gameby.pl

Jak rozkręcić zabawę kiedy nijak nam to idzie, wszyscy goście zaczynają już powoli usypiać, a tobie jakoś kompletnie nie klei się rozmowa? Wyciągnąć mocną nalewkę babuni, która to raz dwa rozgrzeje wszystkich oraz rozplącze im języki i da chęci do zabawy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu babcia nalewki nie zrobiła Mimics równie dobrze zabawi was wszystkich!

Zgaduj zgadula

Zadanie jest proste. Dzielimy się na dwie lub więcej drużyn, a naszym celem jest oczywiście uzyskanie większej ilości punktów niż cała reszta. Jak możemy tego dokonać? Zrobić selfie!

Śmiechom nie ma końca kiedy okazuje się, że musimy wykonać taką minę, aby upodobnić się do postaci na ekranie. My robimy selfie, a reszta naszej drużyny zgaduje którego stwora z trzech naśladujemy. Jeśli im się uda, zdobywają jeden punkt.

Mimics od razu narzuca skojarzenie ze sławnymi i lubianymi przez wszystkich kalamburami.

Czy faktycznie dobre do zabawy?

Szczerze jeśli się odpowiednio wkręcić w gronie dobrych przyjaciół daję to świetną frajdę. Każdy wygina się do zdjęcia co powoduje kolejne to salwy śmiechów i parsknięć. Jeśli tylko wszyscy grają zgodnie z zasadami, zabawy starczy na nawet godzinę. Później może nam się to znudzić.

Mimics to nie jest coś w co chętnie będziemy grać na każdym spotkaniu ze znajomymi. Bardziej zagramy maksymalnie kilka razy, co i tak daje świetną zabawę.  

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 6/10
  Grafika - 6/10
 • 5/10
  Muzyka - 5/10
 • 6/10
  Pomysł - 6/10
 • 7/10
  Grywalność - 7/10
6/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

 

O redaktorze

Fanatyk sportu i dobrze opowiedzianych historii. Miłośnik czytania oraz podróży i wszelkich przygód, małych i dużych. Od najmłodszych lat w przyjaźni z technologią i grami. Z pasji pisarz i gracz. Szczególnie zakochany w grach typu RPG i sieciowych.

Wszystkie artykuły