timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Kawa już od setek lat jest uwielbianym przez świat napojem. Zakładam, że każdy z nas tuż przed wyjściem z domu, lubi wypić gorącą filiżankę jakże cudownej substancji, która czyni nasz dzień lepszym. A co jeśli, zamiast picia kawy wybierzemy jej produkcję?  Zapraszam was do wielkiego świata Idle Coffee Corp!

Idle Coffee Corp jest świetnym symulatorem kawiarni. Rozpoczynając rozgrywkę wpadasz w posiadanie ubogo wyposażonej nowojorskiej kafejki, która mimo małego rozgłosu łatwo ściąga do siebie klientów z całego miasta. Pierwotnie otrzymujesz możliwość sprzedawania kawy z jednego, prostego stanowiska, lecz w trakcie rozgrywki można rozszerzać ofertę o nowe kasy, oraz rodzaje kaw. Obsługa klientów, mimo że jest w pełni zautomatyzowana i nie musisz kiwnąć palcem, daje też możliwość przyspieszenia produkcji poprzez klikanie w odpowiednie miejsca.Idle Coffee Corp - GameBy.pl

W kawiarni niemalże wszystko można ulepszyć. Ulepszając kasy zdobywasz więcej pieniędzy, płacąc kierowniczce szybciej transportujesz zarobki na konto, a serwując lepsze kawy, zyskujesz bogatszą klientelę.

Idle Coffee Corp – Podbij świat kawą

Po co się ograniczać? Rozszerz swój biznes o nowe kawiarnie w innych zakątkach świata. Przenieś interes na inne kontynenty, poznawaj nowych baristów i serwuj najlepsze regionalne kawy. Jedyne czego potrzebujesz to wytrwałość i sprawne palce. Idle Coffee Corp - GameBy.pl

Ocena

Idle Coffee Corp okazało się bardzo przyjemnym symulatorem-clickerem. Dzięki przyjemnej mechanice gry, oraz wielu ciekawym opcjom tytuł nie był nudny. Niemalże każda część gry jest bardzo dobrze rozwinięta i dopracowana, i myślę że jest to jeden z większych plusów. Niestety jeden mały aspekt nie przypadł mi do gustu. W momencie, gdy nasza kawiarnia posiada wiele kas, użytkownik nie jest w stanie wygodnie obsłużyć każdej kolejki klientów, i żeby pracować wydajnie, musi się sporo nagimnastykować z powodu ilości sfer do klikania. Oprócz tej wady Idle Coffee Corp nie posiada większych minusów związanych z rozgrywką.

Audiowizualna strona produkcji również nie jest najgorsza. Mimo dużego natężenia dźwięków w trakcie przyjmowania klientów, gra nie robi się nieznośna. Grafika jest schludna i dokładna, oraz miła dla oka, co sprawia, że rozgrywka mimo wielu czynników nie zlewa się w jeden wielki mętlik.

Osobiście Idle Coffee Corp przypadło mi do gustu i jest godne polecenia.

Życzymy Miłego Grania!
[wp-review] [su_row][su_column size=”1/2″]
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

[/su_column] [su_column size=”1/2″]
appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły