timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Fascynują Cię zagadki kryminalne, przestępstwa, mordercy i cały świat tajemnic? Lubisz wraz z bohaterami serialowymi lub filmowymi rozwiązywać liczne intrygi oraz towarzyszyć detektywom i śledczym w ich pracy? Gatunek kryminalny to wszechobecny gatunek w kinematografii, który przyciąga sporą ilość widzów. Szukasz czegoś interesującego na wieczór? Sprawdź nasz ranking kryminałów, które naszych zdaniem warto obejrzeć!

Twój Vincent

twoj vincent ; Intrygujące kryminały na wieczór- GameBy.pl - Netflix

To niezwykle wyjątkowa pozycja w tym zestawieniu. To nie tylko ciekawa i pełna intryg oraz zagadek historia, ale także raj dla oka! Całość została wykonana w bardzo niecodzienny sposób, a to dlatego, że została namalowana przez 125 malarzy z całego świata. To dzięki nim możemy cieszyć się barwną opowieścią o życiu Van Gogha, a przy okazji zanurzyć się w zagadce dotyczącej jego tajemniczej śmierci. Cały film można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes - GameBy.pl

Kolejnym filmem, na który warto poświęcić swoją uwagę jest Sherlock Holmes. Jest to bardzo fascynująca opowieść obecna od długiego czasu w kinematografii. Sherlock zachwyca przede wszystkim swoją inteligencją i ogromną zdolnością do rozwiązywania wszelkich zagadek. W filmie nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. Sherlockowi oczywiście towarzyszyć będzie John Watson, który współpracuje z detektywem i uatrakcyjnia całą historię. Gotowy na seans? Zajrzyj na platformę HBO Max, to właśnie tam znajdziesz film o Sherlocku!

Obejrzyj w serwisie HBO Max!

Pewnego razu… w Hollywood

Pewnego razu w Hollywood; Intrygujące kryminały na wieczór - GameBy.pl

Pewnego razu… w Hollywood to film w reżyserii Quentina Tarantino z 2019 roku. Na ekranie zobaczymy śmietankę filmową, czyli Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie. Film zdobył szerokie uznanie od dnia samej premiery, dlatego z pewnością warto poświęcić swój wieczór i zapoznać się z tą historią. Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim ukazania szalonego świata show-biznesu dawnych lat, który przepełniony jest licznymi tajemnicami!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

Enola Holmes/Enola Holmes 2

Enola Holmes; Intrygujące kryminały na wieczór - GameBy.pl

Kolejna propozycja filmowa z gwiazdorską obsadą. Na ekranie w rolach głównych zobaczyć można niesamowite Millie Bobby Brown, a także Helenę Bonham Carter! Enola Holmes to niepowtarzalna opowieść o młodej kobiecie, która postanawia wcielić się w rolę detektywa. Dziewczyna szybko jednak okazuje się, ze to nie jest najłatwiejsze zadanie i będzie musiała stawić czoła licznym niebezpieczeństwom. Jak się jej to uda? Czy poradzi sobie sama? Obie części filmu zobaczyć można na platformie streamingowej Netflix!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły