timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Premiera Disney+ w Polsce już 14 czerwca tego roku. Wielu fanów z niecierpliwością oczekuje na możliwość obejrzenia ulubionych produkcji w domowym zaciszu. Zanim jednak zaczniecie układać listę filmów i seriali do obejrzenia, warto zastanowić się nad abonamentem. Disney+ nie podąży śladami Netflixa. Tam mamy do wyboru parę różnych ofert różniących się od siebie. Tu czeka nas tylko jedna opcja, dowiedzcie się jednak, jak dorwać ją w niższej cenie.

Disney+ w niższej cenie

W przypadku nowej dla polski usługi, nie będzie różniących się od siebie stopni abonamentu. Wszystko co serwis ma nam do zaoferowania będzie dostępne w standardowej ofercie. A jest to między innymi posiadanie aż do 7 profili, możliwość podłączenia dziesięciu urządzeń, odtwarzanie wideo w jakości 4K UltraHD.

Oglądać będzie można jednocześnie na 4 urządzeniach, twórcy zaoferują nam również funkcję Group Watch. W ramach niej będziemy mogli uczestniczyć w sesji oglądania online. Jest to coś, na co Netflix się nie zdecydował.

Disney+ - Gameby.pl

Jak dorwać Disney+ w niższej cenie? Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie do 13 czerwca. W ten sposób zapiszemy się do oferty i będziemy mogli wykupić abonament na cały rok w kwocie 229,90 zł. Jest to jednocześnie jedyna opcja na zniżkę. Promocja wymierzona jest więc w zdecydowane osoby, które wiedzą, że będą korzystać z usługi przez długi czas.

Kupując abonament w promocyjnej cenie oszczędzamy prawie 120 złotych, gdyż regularna cena za miesiąc wynosi 28,99 zł. Jest to zatem całkiem atrakcyjna oferta. To tak, jakbyśmy zamiast 12 miesięcy płacili jedynie za 8.

Disney+ – Czy przebije Netflixa

Trzeba przyznać, że nawet w standardowej ofercie, Disney+ stwarza poważne zagrożenie dla Netflixa, ale także innych serwisów VOD, funkcjonujących w Polsce. Chociaż biblioteki platform w znacznym stopniu się różnią, to obecni gracze mogą czuć się zagrożeni. Już niedługo dowiemy się, czy serwis zrobi w naszym kraju furorę, czy może nie będzie się wyróżniał na tle innych dostępnych usług.

Disney+ - Gameby.pl

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły