timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy wiesz, że z oferty abonamentu ze smartfonem korzysta ok. 70% Polaków? Telefon komórkowy na kartę to atrakcyjna opcja tylko dla ¼ osób. Nowoczesne komórki służą przede wszystkim do przeglądania stron w internecie, korzystania z komunikatorów, portali społecznościowych, aplikacji mobilnych oraz wysyłania maili. A co jest najważniejsze w przypadku abonamentu? Poznaj największe benefity proponowane przez sieć T-Mobile.

Oferta abonamentowa – korzystaj z internetu bez ograniczeń

Badanie przeprowadzone przez Urząd Komunikacji Elektronicznej potwierdziło, że korzystanie ze smartfona jest jednoznaczne z byciem online – 75% respondentów przyznało się do stałego używania internetu mobilnego w telefonie. Służy głównie do odwiedzania konkretnych stron, portali społecznościowych, korzystania z komunikatorów oraz przesyłania i odbierania wiadomości e-mail. Dla wielu użytkowników łączność z wirtualną rzeczywistością jest niezwykle ważna – nic nie powinno ograniczać dostępu do sieci. Wybierając ofertę abonamentu w T-Mobile, masz szansę korzystać z internetu bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości przez 24 miesiące.

Subskrypcja na Iphone - Gameby.pl

1. Taryfa L Nielimitowana w T-Mobile – w cenie 85 zł za miesiąc (przez pierwsze 3 nic nie płacisz, jeśli przenosisz numer) rozmawiasz i piszesz do woli. Internet nie jest ograniczony bez względu na objętość danych oraz prędkość maksymalną.
2. Taryfa M Nielimitowana w T-Mobile – w cenie 65 zł za miesiąc (przez pierwsze 3 miesiące oferta abonamentowa jest za 0 zł w sytuacji przenoszenia numeru) piszesz oraz rozmawiasz bez ograniczeń. W przypadku internetu z prędkością 30Mb/s ilość pobranych danych jest nieograniczona. Dzięki takiej ofercie zawsze pozostaniesz online bez względu na sytuację oraz warunki – po co się ograniczać!

TikTok - Gameby.pl

Więcej znaczy lepiej, czyli zalety ofert na abonament

Oferta na abonament od T-Mobile to nie tylko szybki internet bez ograniczeń. Warto podkreślić, że obowiązują również rabaty na telefony komórkowe! W końcu od przybytku głowa nie boli.

1. Taryfa L Nielimitowana w T-Mobile – do 300 zł mniej na wszystkie urządzenia.
2. Taryfa M Nielimitowana w T-Mobile – do 200 zł zniżki w przypadku każdego urządzenia.

Wybierając ofertę na abonament, warto również pomyśleć o dodatkowym numerze w ramach programu Korzyści dla Domu – co miesiąc zapłacisz o 20 zł mniej. Możesz także zdecydować się na usługę o nazwie Rozrywka Uwolniona. W ramach pakietu uzyskujesz dostęp do serwisów rozrywkowych takich jak HBO Go, Tidal, Legimi czy Polsat Box Go. Pierwsze 0,5 roku jest darmowe, a później każdy kolejny miesiąc jest płatny 20 zł. Platformy możesz dowolnie zmieniać w zależności od preferencji.

Artykuł powstał we współpracy z T-Mobile

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły