timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Każdy z nas na co dzień mierzy się z poważnym problemem – wybraniem filmu lub serialu, który chcemy obejrzeć. Oferty serwisów VOD potrafią przytłoczyć. Dodatkowo, system poleceń nie zawsze działa tam tak jak tego chcemy. Często wyświetlają nam się te same pozycje, które albo już widzieliśmy, albo których nie mamy zamiaru oglądać. Z pomocą przychodzi nam JustWatch, osobisty przewodnik po ofercie serwisów VOD.

JustWatch – Po co nam oddzielna platforma?

Z własnego doświadczenia wiem, że szukanie, gdzie dany film jest dostępny, bywa okropnie męczące. Większość stron internetowych, które pojawiają się podczas wyszukiwania nie daje prostej odpowiedzi. Są one zapchane reklamami i w wielu przypadkach wcale nie dowiadujemy się gdzie obejrzeć poszukiwaną produkcję. Zdarza się pewnie i tak, że zawiedzeni po raz kolejny wpisujecie nazwę filmu na kolejnej platformie VOD, by dowiedzieć się, że tu także jej nie ma. Aby zapobiec takim sytuacjom powstał JustWatch.

Platforma działa na niezwykle prostej zasadzie. Pełni rolę biblioteki, w której zebrane są seriale i filmy dostępne w różnych serwisach VOD. Dzięki temu możemy w kilka sekund dowiedzieć się, gdzie dany tytuł obejrzeć. Dodatkowo JustWatch pozwala nam poprzez jedno kliknięcie przenieść się na stronę z filmem, by natychmiastowo zacząć oglądanie. W ofercie serwisu zawarta jest biblioteka Netflixa, HBO: GO, Prime Video, Hulu, YouTube, AppleTV, Viaplay i wielu innych. JustWatch - Gameby.pl

Platforma pozwala ponadto na stworzenie własnej listy, na której znajdować się mogą produkcje z całej dostępnej biblioteki, jak i te debiutujące w kinach. Oferta jest regularnie aktualizowana, więc żadne nowinki nie mają prawa nas ominąć. Przed korzystaniem z JustWatch należy uzupełnić krótką ankietę, w której pokażemy jakie tytuły nas interesują. Dzięki temu serwis będzie w stanie dobrać najlepsze produkcje, dopasowane do naszego gustu.

JustWatch dostępny w App Store i Google Play

Aplikacja JustWatch dostępna jest do zainstalowania na smartfonach. Ucieszy to szczególnie takich, którzy na tych urządzeniach potrafią spędzić wiele godzin z ulubionymi serialami i filmami.JustWatch - Gameby.pl

JustWatch dostępny jest za darmo. Nic nie szkodzi więc na przeszkodzie, aby wypróbować usługę. Możliwe, że dzięki niej już nigdy nie sfrustrujecie się podczas szukania czegoś do obejrzenia.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły