timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Proste gry często mogą dostarczyć nam więcej rozrywki niż tytuły wymagające wielkiego wkładu finansowego, ogromnego zespołu twórców czy wielce rozbudowanego stylu rozgrywki. Gra która może być potwierdzeniem moich słów to Linia od studia Black Robot Games.

Pierwsze chwile

Już po samej nazwie widać że  nie jest to nic wybitnego, lecz pozory bywają złym doradcą- tak jest też w tym przypadku.W Lini musimy poprowadzić linię zgodnie z kolejnością kolorów podaną w instrukcji u góry ekranu.Z każdym poziomem robi się coraz trudniej i zabawa robi się coraz lepsza.Na załączonym obrazku widać jedną z wielu prób które niestety nie zakończyły się powodzeniem.Nic to ponieważ w końcu mi się udało a satysfakcja płynąca z ukończenia wszystkich poziomów jest bezcenna.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu w grze jest obserwowanie ruchu obiektów i wyczucie odpowiedniego momentu na szybkie przeprowadzenie tytułowej linii.Niby taka zwykła gierka lecz wciąga niesamowicie,do dyspozycji mamy dwie plansze z poziomami alfa oraz bravo.Na każdej planszy jest siedem poziomów- moim zdaniem trochę mało jak na płatną propozycję.Drugim minusem jest muzyka która moim zdaniem ani trochę nie uprzyjemnia rozgrywki; na szczęście da się ją wyłączyć.

Super promocje

Linia przykłuła moją uwagę głownie przez fakt iż jakiś czas temu była dostępna w Sklepie Play ze 100% obniżką ceny.Warto trzymać rękę na pulsie jeżeli chodzi o tego typu akcje które sądość częste w Sklepie Play,Można odnaleźć tam coś naprawdę ciekawego tak jak my Polacy lubimy- czyli za darmo, pomocna będzie aplikacja  AppSales w której dostępny jest dosyć obszerny zbiór aktualnie przecenionych aplikacji.Zgodnie ze swoją radą będę zerkał na promocje i jeżeli jakś ciekawa bądź wyróżniająca się w czymś gra będzie dostępna od razu zabieram się do pisania.

Wracając do tematu gry

Linia jest ciekawą grą która może się wspaniale rozwinąć i zdobyć niemałą popularność.Polecam każdemu spróbować przeprowadzenie własnej linii.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 7/10
  Grafika - 7/10
 • 2/10
  Muzyka - 2/10
 • 8/10
  Pomysł - 8/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
6.5/10

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły