timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Niedawno zakończył się weekend majowy, i pozostają nam już tylko wspomnienia tych świetnych i dalekich wypraw, czy to samochodem, pociągiem lub samolotem. Mimo samych plusów takich wakacji, jest pewien mały problem, którego bardzo często  jestem ofiarą – długie i nudne podróżowanie.

Chyba każdy z nas nieraz doświadczył długiej podróży samochodem, lub utknął w małej przestrzeni samolotu na wiele godzin. Podczas jednej z takich podróży odbytej przeze mnie w ostatnich dniach, podczas bezsensownego gapienia się w telefon, znalazłem bardzo wciągającą grę, która uratowała mnie od szaleństwa. Przedstawiam wam Man vs Missiles!

Panie pilocie… dziura w samolocie!

Man vs Missiles jest bardzo ciekawą produkcją od firmy Spiel Studios, która osiąga coraz lepsze wyniki w rankingach gier zręcznościowych. Wchodząc do gry, wcielamy się w postać pilota samolotu, który musi wypełniać zadania nie będąc zestrzelonym przez wrogie rakiety.

Sęk w tym, że rakiety są znacznie szybsze od naszego samolotu, więc gracz musi wykazać się sprytem, aby uniknąć kolizji. Lecz gra w pewnych momentach rozgrywki podaje nam pomocną dłoń. Co jakiś czas na niebie ukazują się power-upy, które ułatwiają nam potyczki z rakietami. Po osiągnięciu pewnego poziomu, otrzymujemy możliwość zakupu flar obronnych w sklepie.

Man vs missiles - GameBy.pl

Man vs missiles – Ciekawa rozgrywka na wysokim poziomie

Gra, oprócz ciekawej rozgrywki oferuje nam jeszcze więcej możliwości. Przede wszystkim, zawiera sklep z innymi samolotami, które nie są trudne do zdobycia, oraz zapewnia nam wyższy komfort grania, poprzez zastosowanie menu ulepszeń.

Stosowanie owych dodatków jest bardzo przydatne, bo poprawiają jakość rozgrywki i umilają czas. Dodatkowo oprócz domyślnego trybu gry, dostajemy możliwość zmierzenia się z innymi graczami online, sprawdzenia umiejętności w trybie przetrwania lub walki 1 na 1 z innym samolotem.

Osobiście, gra bardzo mi się podoba ze względu na jakość rozgrywki i ilość trybów gry. Dzięki dużemu marginesowi wyboru i szerokiemu zakresowi ulepszeń i zmian, każdy lot jest ciekawy i gra staje się bardzo wciągająca. Strona wizualna nie ma sobie wiele do zarzucenia, za to udźwiękowienie i muzyka są nieprzyjemne, więc gra jest najlepsza z wyłączonym głosem.

Kolejną rzeczą, która zwróciła moją uwagę jest sterowanie. Dzięki prostemu joystickowi i wygodnemu umiejscowieniu go, gra jest wygodna i przyjemna.Podsumowując, gra prezentuje się bardzo dobrze, jest idealnym zabójcą czasu, i szybko wciąga graczy. Bardzo polubiłem Man vs Missiles , i zachęcam do spróbowania swoich sił.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 7/10
  Grafika - 7/10
 • 4/10
  Muzyka - 4/10
 • 8/10
  Pomysł - 8/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
7/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły