timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Matematyka nie jest twoim znienawidzonym przedmiotem i lubisz łamigłówki? Może wręcz przeciwnie, chciałbyś się z niej doszkolić? Jeżeli tak, to mam dla Was bardzo wciągającą grę zegarkową, która sprawdzi twoje umiejętności szybkiego liczenia, jak i refleks.

Math it!

Jest to bardzo prosta gra. Mamy tutaj pewne proste działanie matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), pewien czas oraz 2 kolory. Jeżeli wynik przedstawionego działania jest prawdziwy to klikamy na kolor zielony, jeżeli błędny to na czerwony. Dodatkowo mamy tutaj do wykorzystania 3 życia.

Grafika jest bardzo estetyczna i minimalistyczna. Wręcz idealnie wygląda na zegarku i mocno odbiega od tego, co możemy znaleźć w większości gier na Android Wear. Tematu muzyki rozpatrywać nie będę, bo nie znajdziemy jej w żadnej grze zegarkowej.

Math it! - GameBy.pl

Znajdziemy zaś tutaj pewien błąd, co widać na obrazku powyżej. Mianowicie, jeżeli osiągniemy najwyższy wynik, to gra nie zaktualizuje go od razu, tylko po kolejnej rozgrywce.

Ogólnie rzecz biorąc, Math it! bardzo przypadła mi do gustu. Jest świetnym zabijaczem czasu i mogę w nią zagrać wszędzie, bo znajduje się na moim zegarku. Do tego ma bardzo dobry aspekt edukacyjny, po kilkunastu grach nasza zdolność szybkiego liczenia znacznie się poprawia. Jest to również dobra gimnastyka dla mózgu. Jeżeli macie smartwatcha z zielonym robotem na pokładzie, Math it! to pozycja dla Was obowiązkowa. Zapewniam, że nie będziecie żałować!

Nasza Ocena:
  • 10/10
    Grafika - 10/10
  • 9/10
    Pomysł - 9/10
  • 10/10
    Grywalność - 10/10
9.7/10
Życzymy Miłego Grania!

 

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły