timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Witam Was już w 3 odsłonie naszej serii, nadzwyczajnie ukazuje się ona trochę później niż planowaliśmy, ale najważniejsze, że jest. Dzisiaj wyjątkowo mamy dla Was propozycje na iOS-a oraz Androida. Zapraszam do czytania!

wOmp

Jest to arcyciekawa gra, polegająca na tym, aby korzystając z przyciągania kul o różnych wielkościach (co oznacza również siłę przyciągania) wstrzelić kulkę do docelowego okręgu. Pomysł moim zdaniem jest genialny, ale rozgrywka nadal pozostaje nieskomplikowana. Twórcom wyszło to bardzo dobrze i trzeba ich pochwalić za kreatywne myślenie i subtelne umieszczenie w grze praw fizyki. Pełnie doznać zapewniają świetne dźwięki oraz prosta, bezbłędna grafika. Jedynym minusem jest to, że nie ma tutaj muzyki, ale pomijając to, mogę tę grę szczerze polecić każdemu.

wOmp - GameBy.pl

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Impossible Caves

Jest to już kolejna propozycja studia Absolute Games w naszym zestawieniu. Tym razem mamy endless runner, w którym spadamy w głąb jaskini, a naszym zadaniem jest unikanie stalaktytów i stalagmitów, czyli po prostu kolców oraz uzyskać jak najlepszy wynik. Grafika jest tutaj bardzo przyzwoita i nie wyróżnia się zbytnio od poprzednich produkcji. Ważnym aspektem godnym pochwalenia jest muzyka, która dobrze wpasowuje się w klimat i przyjemnie się jej słucha. Ogólnie w grę, gra się bardzo fajnie i jest ona w stanie dobrze zaspokoić nudę.

Impossible Caves - GameBy.pl

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

Magic Touch: Wizard for Hire

Magic Touch jest bardzo ciekawą grą, gdzie wcielamy się w czarodzieja, który ma za zadanie jak najdłużej bronić wieży, aby zlatujące na nią roboty nie postawiły na niej swych blaszanych stóp. Gra jest bardzo wciągająca, dzięki wielu dodatkom i ciekawej zgrywającej się z nią grafice. Z pewnością można ją uznać za świetny zabijacz czasu. Mimo bardzo prostej rozgrywki jest jednocześnie rozwiniętą, a zarazem pełną humoru grą.

Magic Touch: Wizard for Hire

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

I jest to już koniec naszych propozycji, następne powinny pojawić się za tydzień. Jeżeli macie jakąś grę, którą chcecie, aby się tu zanalazła to śmiało piszcie, a tymczasem…

Życzymy Miłego Grania!

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły