timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Netflix zaplanował już szereg nowości na swojej platformie, które pojawią się w 2023 roku. Rozpoczynający się rok zapowiada się niezwykle ciekawie pod kątem filmowych propozycji. Dostępnych będzie wiele pozycji i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Szykuje się coś dla fanów polskich produkcji, a także filmów przygodowych, ale nie zabraknie również propozycji dla miłośników mocniejszego kina i horrorów. Rok 2023 i platforma Netflix to bardzo dobre połączenie, dlatego koniecznie zajrzyjcie do poniższej listy i zapoznajcie się z propozycjami filmowymi na kolejny rok.

1. Furioza 2

W planach na 2023 nie zabraknie polskich kontynuacji znanych i lubianych filmów. Tym razem chodzi o Furiozę. Po sukcesie pierwszej części filmu, twórcy postanowili działać i w 2023 roku zobaczymy dalsze losy trójki przyjaciół zamieszanych w szemrane sprawy.

2. Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia

Kolejna odsłona przygód słynnego archeologa i poszukiwacza skarbów Indiany Jones. Po raz kolejny widzowie mają szansę zobaczyć świetnego Harrisona Forda w najlepszej formie. Kontynuacja i następna odsłona filmu planowana jest na 30 czerwca 2023 roku.

3. Szybcy i Wściekli 10

Szybcy i Wściekli to seria filmów znana i lubiana przez wielu. W kolejnym roku kalendarzowym będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę tego hitu. To już dziesiąta część! W filmie zobaczymy kluczowe postacie opowieści, czyli m.in.: Vina Diesla, Jasona Momoe oraz Brie Larson.

4. Extraction 2

Film Extraction to idealna propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, gdyż pozycja ta należy do gatunku dreszczowców. W roli głównej (tak jak w poprzedniej odsłonie) zobaczymy Chrisa Hemswortha. Obecnie niewiele wiadomo o tym czego dokładnie spodziewać się w drugiej części, ale twórcy zapewniają, że ogromnych emocji nie zabraknie!

5. You People

Na początek nowego roku mamy propozycję dla fanów komedii. You People to film przedstawiający relacje i zależności w rodzinie. Całość przepełniona jest dobrym humorem i licznymi żartami, a dodatkowo wszystko w towarzystwie takich aktorów jak Eddie Murphy czy Jonasz Hill.

6. Dune: Part Two

Film Dune okazał się hitem i przyciągnął wielką publiczność. Obecnie wiele osób czeka na kontynuację przygód Paula Atryda, dlatego zapewniamy, że w kolejnym roku się ona pojawi. W rolach głównych zobaczymy oczywiście Zendayę oraz Timothee Chalameta.

Premiery filmów Netflix 2023 – Podsumowanie

Rozpoczynający się rok zapowiada się niezwykle ciekawie pod kątem filmowych propozycji. Dostępnych będzie wiele pozycji i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Szykuje się coś dla fanów polskich produkcji, a także filmów przygodowych, ale nie zabraknie również propozycji dla miłośników mocniejszego kina i horrorów. Rok 2023 i platforma Netflix to bardzo dobre połączenie, dlatego koniecznie zajrzyjcie do poniższej listy i zapoznajcie się z propozycjami filmowymi na kolejny rok.

1. Furioza 2

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły