timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, aby stworzyć aplikację dla kobiet, która skupiałaby wszelką wiedzę o tematach erotycznych? Cóż, główna bohaterka serialu Sexify zdecydowanie stwierdziła, że to plan idealny i za główny cel swojego życia ustawiła właśnie to zadanie. Natalia, studentka informatyki, która wiedzie zwyczajne i z pozoru nudne życie, postanawia coś zmienić. Chce wziąć udział w konkursie i stworzyć aplikację. W całym przedsięwzięciu pomagają jej Sandra i Maria, jej najlepsze przyjaciółki. Co z tego wynikło?

Sexify – idealny pomysł na biznes

Studenckie życie niejednokrotnie sprawia, że uczniowie muszą stawać na rzęsach, aby dorobić się dodatkowych funduszy. Natalia bardzo dobrze radzi sobie w obszarach związanych z informatyką i programowaniem, jednak nie spędza czasu na randkowaniu i eksplorowaniu siebie w tej intymnej dziedzinie. Inaczej jest w przypadku jej koleżanek. Sandra i Maria są obeznane w tym temacie i nie mają problemów ze spotkaniami z płcią przeciwną. Dziewczyny wspólnie łączą siły i decydują się stworzyć coś innowacyjnego. Ich aplikacja o nazwie Sexify ma być kluczem do sukcesu!

premiery jesieni 2020 - Gameby.pl

Sexify 2 – czas na mężczyzn!

W drugim sezonie dziewczyny wpadają na kolejny pomysł, który ma im przynieść jeszcze więcej pieniędzy. Przez to, że pierwsza odsłona aplikacji rozeszła się sporym echem, kobiety nie zaprzestały swojej działalności i powracają z nowym pomysłem. Tym razem chcą stworzyć aplikację dla męskiej publiki. Wszystkie informacje zawarte w apce mają rozwiązać wszelkie problemy erotyczne panów i sprawić, że tematy tabu przestaną istnieć! Randkowanie od teraz będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Brzmi jak plan idealny, prawda? Niestety, okazuje się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem…

Czy warto obejrzeć drugi sezon Sexify?

Sexify to polski serial dostępny do oglądania na platformie streamingowej Netflix. Przedstawia odważne spojrzenie na sprawy, które wciąż wydają się być dla wielu tematami tabu. W serialu nie zabraknie dobrego humoru, a także ciekawej gry aktorskiej. Na ekranie zobaczymy między innymi Małgorzatę Foremniak, Aleksandrę Skarbę, Cezarego Pazurę czy Bartosza Gelnera. Oprócz zwariowanej historii, twórcy postanowili ukazać widzom wartość jaką jest przyjaźń kobiet, a także zachęcają do walki o siebie i swoje marzenia. Jest to propozycja serialowa, przy której nie będziecie się nudzić, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pierwszym i drugim sezonem opowieści. Sexify już na Netfliksie!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły