timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Co ciekawego przygotowały platformy streamingowe dla swoich widzów w nowym roku? Zdecydowanie będzie co oglądać, a przyszłe premiery zapowiadają się naprawdę obiecująco, poniżej zamieszczamy kilka z najbardziej wyczekiwanych pozycji!

 

Titanic – 10 lutego 2023

Z okazji zbliżającego się 25-lecia premiery kultowego filmu “Titanic” możemy spodziewać się odświeżonej, zremasterowanej wersji melodramatu. Wszystkich fanów Oscarowego hitu na pewno ucieszy wiadomość, że równocześnie film wróci na kinowe ekrany.

Ant-Man i Osa: Kwantomania

17 lutego 2023

To już trzecia fantastycznonaukowa produkcja Marvela skupiająca się na postaci superbohatera Ant-Mana i zarówno druga, w której towarzyszy mu Osa. Ponownie główni bohaterzy staną przed trudnym wyzwaniem, jednak tym razem trafią do wymiaru kwantowego, gdzie wszystko jest niepewne, a zwłaszcza ich powrót.

Strażnicy Galaktyki vol.3

5 maja 2023

Kolejny film Marvel Studios w tym zestawieniu, jednak zupełnie inny od powyższego. Fanów na pewno ucieszy wiadomość, że w trzeciej części Peter Quill ponownie spotka się z Gamorą, więcej informacji pojawi się również o pochodzeniu Rocketa, co może być ważna dla całości fabuły. Jak może wynikać po obejrzeniu zwiastuna, Strażnicy być może wylądują również na Ziemii, oprócz tego będą musieli też stawić czoła nowej grupie przestępczej. Całość zapowiada się fenomenalnie, jednak prawdopodobnie będzie to najbardziej nostalgiczna i wzruszająca część, niestety producenci potwierdzili, że trzeci część będzie równocześnie kończyła historię Strażników.

Mała Syrenka

26 maja 2023

Zdecydowanie jedna z bardziej wyczekiwanych tegorocznych pozycji to film “Mała Syrenka”, jej wyjątkowość polega na tym, że nie zobaczymy jej jako nową wersję kultowej bajki z 1989 roku, a aktorski remake live action. Historia opowiada o najmłodszej z trzech córek króla Trytona, Arielce, której ciekawość kieruje ją do świata na powierzchni. Młoda syrenka nie zważa na niebezpieczeństwa i zakochuje się w księciu Eryku, co uruchamia serię fatalnych zdarzeń.

Życzenie

24 listopada 2023

W tym roku Disney obchodzi swoje 100-lecie, z tej okazji postanowił przygotować specjalną animację, a jej wyjątkowość będzie opierać się na połączeniu elementów zawartych w dawnych bajkach wytwórni z najnowszymi możliwościami grafiki komputerowej. Główną bohaterką bajki jest nastoletnia księżniczka Asha i jej koza Valentino, cała akcja umiejscowiona jest w Królestwie Życzeń Rosas.

Premiery Filmowe 2023 Disney+ – Podsumowanie

Oczywiście na 2023 rok Disney+ przygotował o wiele więcej ciekawych pozycji filmowych dla swoich widzów, a powyższe propozycje to tylko kilka z nich. Czym najbardziej zaskoczyła Was wytwórnia i jakie tytuły są przez Was wyczekiwane?

O redaktorze

Nazywam się Natalia Janaszczyk, jestem studentką Innowacji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wszystkie artykuły