timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jeśli lubicie lekkie i przyjemne seriale, które w swojej fabule mają wiele miłosnych wątków, a dodatkowo całość otoczona jest francuską atmosferą, to Emily w Paryżu –  Sezon 3  będzie idealną propozycją dla Was. Na platformie Netflix pojawił się jakiś czas temu kolejny sezon prezentujący kolejne przygody tytułowej Emily Cooper. Tym razem będzie musiała poradzić sobie ze zmianą pracy i z wyborem szefowej. To nie jedyna decyzja, którą kobieta będzie musiała podjąć. Emily również w końcu musi zdecydować kogo kocha i z kim chce się związać. Los przysporzy naszej bohaterce naprawdę wiele wyzwań do pokonania, ale spokojnie, jej determinacja sprawi, że ze wszystkim sobie doskonale poradzi. Co jeszcze przyniesie nam trzeci sezon serialu? Czytajcie dalej.

Trudne wybory – kariera czy miłość?

Emily Cooper to wyjątkowo ambitna osoba. Uwielbia pracować, dlatego na pracę poświęca większość swojego czasu w ciągu dnia. Niestety, często zaniedbuje przez to swoich najbliższych. Jej chaotyczność i brak zorganizowania doprowadzają do rozpadu związku z Alfie’m. Czy ich relację jeszcze da się odratować? A może nasza bohaterka wcale nie chce być w związku z londyńczykiem, ponieważ jej serce jest już zajęte przez kogoś innego?

Emily-w-paryzu-sezon3

Emily w Paryżu Sezon 3 – C’est la vie?

Pomimo tego, że Emily uparcie twierdzi, że właśnie w Paryżu czuje się najlepiej i praca tutaj to spełnienie jej marzeń, niestety na jej drodze pojawia się mnóstwo przeszkód. Czy zdoła poradzić sobie z rozpadem jej dotychczasowego miejsca pracy jakim była agencja Savoir? Czy wróci do rodzinnego Chicago? Mimo trudnej sytuacji, kobieta stara się korzystać z uroków Francji. Chodzi na lunche, spotyka się z przyjaciółmi, a także potajemnie marzy o szczęśliwej miłości.

Czy warto obejrzeć  Emily w Paryżu –  Sezon 3?

Serial Emily w Paryżu to przede wszystkim wspaniały francuski klimat. Stroje głównych postaci są zawsze pełne kolorów i paryskiego szyku. Dodatkowo, urocza osobowość głównej bohaterki została idealnie odtworzona przez Lily Collins. Sezon trzeci nie odbiega poziomem od poprzednich, nadal przykuwa sporą umowę widzów. Odcinki są krótkie, dlatego bardzo dobrze sprawdzą się jako rozrywka w wolnych chwilach. Emily Cooper i jej francuskie przygody już na platformie Netflix, dlatego zachęcamy Was do sprawdzenia tej propozycji.

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły