timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

NBA Live Mobile Basketball to sportowa gra, a jej producentem jest Electronic Arts. W tym tytule głównie za zadanie mamy zbudować swoją drużynę w trybie My Team i rozgrywać mecze 5 vs 5 w barwach swoich ulubionych drużyn NBA.

EA daje nam do dyspozycji dwa rodzaje składów, co jest dużym plusem. A, więc możemy złożyć swoją drużynę z ówczesnych zawodników NBA, Lecz też drużynę starych graczy NBA, którzy już zakończyli swoją karierę. W trybie My Team mamy 5 zawodników w pierwszej piątce oraz pięciu zawodników na ławce. Nasz skład możemy dostosowywać pod naszych zawodników i ich styl gry. Np: Small Ball czy Shooting.

Dużym zaskoczeniem jest to, że w tej edycji NBA Live EA udostępniło nam funkcje trenowania swoich zawodników i powiększania ich umiejętności. Zawodników możemy kupować na aukcjach innych graczy i tak samo my mamy możliwość wystawiania swoich niepotrzebnych graczy na aukcję.

Gierka oferuję nam gamę różnorodnych paczek, z zawodnikami i różnymi bonusami za coinsy oraz cash. ( specjalna waluta do zdobycia za prawdziwą gotówkę) Jeśli już wiemy co zrobić, żeby grać to musimy się więc dowiedzieć o trybach gry, a jest ich w sumie 3.
Season, Head to Head oraz Leagues, a zaczniemy od pierwszego. Więc tryb Season, to tryb tak zwanego sezonu, w którym rozgrywamy po jednym meczu na każdą drużynę w naszej konferencji oraz potem przechodzimy do fazy play-off i walczymy o mistrzostwo NBA. Lecz warto tutaj powiedzieć, że mecze w tym trybie to gra na boty, a sama rozgrywka jest znacznie uproszczona.

Headto Head to tak zwany tryb rywalizacji na innego gracza, czyli rozgrywamy mecz na swojego przeciwnika i na drużynę złożoną przez niego. W trybie Head to Head zdobywamy punkty sławy, które pozwalają nam osiągnąć coraz wyższe rangi od brązu do diamentu. W Trybie Seasons dołączamy do grupy różnych graczy z którymi rywalizujemy z innymi grupami w małych turniejach ograniczonych czasowo. A wygrywa drużyna, której zawodnicy wygrają większą ilość kwart. Jedną z ważnych rzeczy, o których warto powiedzieć to live eventy.

EAjest z tego znane i zawsze, kiedy się dzieją różne imprezy w NBA mamy odpowiednik jako live event w NBA Live. Jest to wielki plus, ponieważ ciągle mamy dużą świeżość w gierce. Teraz mamy coś dla kolekcjonerów opcja Sets to zbieranina różnych przedmiotów podczas wykonywanych zadań. A większość tych przedmiotów zdobywamy na eventach i później wymieniamy na nagrody.

Grafika w gierce jest bardzo dobrze zrobiona i nie można do niczego się doczepić. W samej rozgrywce także nie ma żadnych błędów i klika się bardzo miło, a w menu dogrywa nam miła muzyka.

Podsumowanie :

Moim zdaniem NBA live ma wiele plusów i jest bardzo dobry tytuł dlatego serdecznie ją wam polecam i gwarantuję, że nie pożałujecie.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 7/10
  Muzyka - 7/10
 • 9/10
  Pomysł - 9/10
 • 8/10
  Grywalność - 8/10
8.3/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

 

Pobierz ze sklepu Steam!

Pobierz ze sklepu Steam!

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły