timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Już od 9 września na platformie streamingowej Apple TV+ możemy oglądać wyjątkową produkcję stworzoną przez bardzo znaną amerykańską polityk Hilary Clinton oraz jej córkę Chelsea Clinton. Ta seria to coś zupełnie nowego. Kobiety postanawiają stworzyć nowatorską produkcję, w której przeprowadzają w niezwykle ciekawy sposób wywiady z popularnymi kobietami sukcesu. Z pewnością jest to seria, przy której nie da się przejść obojętnie. Charyzma głównych bohaterek oraz spora dawka humoru niezwykle wzbogacają serial. Koniecznie zapoznajcie się z Nie do zdarcia!

O czym jest seria Nie do zdarcia?

Nie do zdarcia, czyli Gutsy to zupełnie nowa produkcja. Ukazuje nowoczesną problematykę obecną w życiu kobiet. Oprócz charyzmatycznych Hilary i Chelsea Clinton, w programie pojawią się inne, znakomite kobiety show biznesu. Zobaczymy między innymi bardzo znaną influenserkę Kim Kardashian, utalentowaną raperkę Megan Thee Stallion, świetną aktorkę Kate Hudson czy amerykańską stand-uperkę Amy Schumer. Wszystkie starają się opowiedzieć swoją historię, a także przybliżyć widzom problemy, które napotkały na swojej drodze. Oczywiście nie obyło się bez łez i wzruszeń, ale również masy dobrego humoru.

Girl Power jako myśl przewodnia

Seria stara się ukazać siłę kobiet i zainspirować swoich widzów. Hilary i Chelsea Clinton postanawiają wybrać się w kilka podróży i poznać problemy oraz drogę przebytą przez inne kobiety. Całość przedstawiona jest w formie wywiadu, przytaczane zostają rozmowy bohaterek na rozmaite tematy. Każda z nich ma swoją unikalną historię. Śmiało prezentują przeszkody, które niejednokrotnie napotkały na swojej drodze i dzielą się nimi z widzami. Seria porusza niełatwe tematy, między innymi dyskryminację, inność czy podziały w społeczeństwie. Oprócz tego, Hilary i Chelsea decydują się stawiać czoła licznym wyzwaniom, które zostały przygotowane przez bohaterki odcinków. Wspinaczka, podjęcie pracy jako strażak – to tylko kilka z podjętych przez nie aktywności.

Czy warto obejrzeć serię Nie do zdarcia?

Nie do zdarcia to bardzo ciekawa produkcja. Czy amerykańska polityk sprawi, że seria przyciągnie do siebie wielu odbiorców? Czy gwiazdorska obsada zachęci do oglądania? Czy przedstawienie problemów współczesnych kobiet w formie wywiadu to odpowiednia forma? Minęło zaledwie kilka dni od premiery, a produkcja zyskuje coraz więcej wyświetleń. Być może szykuje się kolejny serialowy hit. Zachęcamy wszystkich użytkowników platformy Apple TV+ do sprawdzenia tej pozycji.

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły