timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Jakiś czas temu na platformie streamingowej Apple TV+ pojawił się nowy thriller, który ma miejsce w kosmosie. Nosi on tytuł Nowa konstelacja. Fabuła skupia się na losach odważnej, samotnej matki o imieniu Jo, która niespodziewanie zostaje wplątana w katastrofę na pokładzie statku kosmicznego. To wydarzenie na zawsze odmienia jej życie.

O czym opowiada serial Nowa konstelacja?

Jo (w tej roli zobaczymy niesamowitą aktorkę – Noomi Rapace) to pracowniczka stacji kosmicznej, bierze udział w licznych badaniach i jej ogromną pasją od zawsze jest badanie kosmosu. Angażuje się w swoją pracę w 100%, ale oprócz tego, w jej życiu ważne miejsce zajmuje jej kilkuletnia córka. Codzienne wyzwania stacji kosmicznej oraz równowaga między jej zawodem a macierzyństwem stanowią istotną część jej życia. Czas w kosmosie jest dla niej emocjonalnie dość trudny, jednak codzienny kontakt z córką daje jej wiele siły i nadziei na kolejne tygodnie. Samotna wyprawa w kosmos jednak na zawsze zmienia ich relacje. Coś się zmieniło i obie to czują…

Wielki powrót na Ziemię!

Nowa konstelacja - GameBy.pl

Podczas jednej z niezwykle ryzykownych misji kosmicznych, Jo i jej statek kosmiczny doznają poważnego wypadku. Pomimo dramatycznych okoliczności kobiecie cudem udaje się bezpiecznie wrócić na Ziemię do córki. Jednak po tym traumatycznym zdarzeniu, życie kobiety nie będzie już takie samo. Wraz z powrotem na Ziemię Jo musi zmierzyć się z wieloma konsekwencjami tego, co się wydarzyło. Czy będzie w stanie powrócić do normalności? Czy życie, które znała wcześniej nadal będzie możliwe? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając dostępne odcinki!

Czy warto obejrzeć serial Nowa konstelacja na Apple TV+?

Nowa konstelacja - GameBy.pl

Mimo że wątek kosmosu i badań jest obecny w serialu, to nie stanowi on głównego tematu fabuły. Seria skupia się głównie na niezwykłej historii utraty kontaktu z rzeczywistością. Nasza główna bohaterka stara się zrozumieć świat, który zastaje po powrocie z kosmicznej wyprawy. Jednak głębszym wątkiem jest jej osobista walka jako matki, pragnącej za wszelką cenę ponownie połączyć się ze swoim dzieckiem. Gotowy na odkrycie przerażającej prawdy? Nie zwlekaj i już teraz obejrzyj pierwszy sezon serialu Nowa konstelacja na platformie Apple TV+. Pełen emocji i niezapomnianych momentów, już dostępny w całości. Zapraszamy do oglądania!

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły