timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Palm Royale to nowość serialowa dostępna na platformie streamingowej Apple TV+! Premiera miała miejsce jakiś czas temu, a obecnie kolejne odcinki wchodzą na Wasze ekrany co środę. Czym jest tytułowe Palm Royale i czym zaskoczą nas najnowsze odcinki tej amerykańskiej serii? Zagłębmy się zatem w świat tajemnic, intryg i emocji, aby odkryć więcej gorących szczegółów! Koniecznie czytajcie dalej!

Palm Royale – nowy serial na Apple TV+ już dostępny!

Palm Royale to serial przedstawiający realia wyjątkowej grupy społecznej, do której drzwi otwierają się jedynie dla wybranych. Nie każdy może przynależeć do tego ekskluzywnego grona! Jest to śmietanka towarzyska, której najważniejszymi atrybutami są bogactwo i prestiż. Członkowie tej nietypowej społeczności to osoby wywodzące się z malowniczego Palm Beach. Jednakże pod powierzchnią tej pozornej radości kryją się czasem zawiłości, tajemnice i nierozwiązane konflikty. Czy to tylko pozorne poczucie szczęścia panuje pośród mieszkańców tego miejsca? Pewnego dnia do tego ekskluzywnego kręgu dołącza niejaka Maxine Simmons – postać odmienna od wszystkich dotychczasowych członków Palm Royale. Jak udało się jej zostać członkinią Palm Royale?

Nowa członkini Palm Royale, czyli Maxine Simmons

Palm Royale - GameBy.pl

Pewnego dnia Maxine decyduje się na wstąpienie do ugrupowania. Staje się to jej głównym celem i nadrzędną misją. Pragnie zatrzeć wszelkie szlaki i sprawdzić, czy podziały między biednymi i bogatymi są słuszne. Niestety, nie robi tego zbyt legalnie. Często kłamie i dopuszcza się licznych kradzieży, a to wszystko po to, by zostać zauważoną i docenioną. Maxine Simmons z czasem popada w coraz większe kłopoty, a do tego wszyscy wokół coraz bardziej skupiają się na jej poczynaniach. Jak kobieta da sobie z tym radę? A może będzie musiała ostatecznie wyjawić o sobie całą prawdę?

 Czy warto obejrzeć serial Palm Royale na Apple TV+?

Palm Royale - GameBy.pl

Z pewnością Palm Royale to kolejny amerykański serial przedstawiający życie bogatych elit. Na ekranie zobaczymy wiele sławnych osobistości, takich jak m.in.: Kristen Wiig, Laura Dern, Leslie Bibb czy Ricky Martin! Serial jest łatwy w odbiorze, przyjemny i nie skłania właściwie do większych refleksji. Jeśli szukasz czegoś takiego, może przypaść Ci do gustu! Palm Royale i pierwsze odcinki serii już dostępne od oglądania – serdecznie zapraszamy na seans!

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły