timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Premiera Disney+ w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że na platformie ukaże się wiele disney’owskich produkcji, także tych z superbohaterami w roli głównej. Od zawsze zdobywały one uznanie fanów, a wielu z nich z niecierpliwością czeka na ekspansję Disney+, aby móc obejrzeć swoje ulubione produkcje. Właśnie otrzymaliśmy trailer jednego z nich. She-Hulk to serial, który będzie pierwszą premierą po starcie platformy w Polsce. Co na ten moment o nim wiemy?

She-Hulk – Serial zobaczymy już w sierpniu

Na razie na temat serialu wiemy naprawdę niewiele. Jedną z pewnych informacji jest jednak to, że ukaże się już niedługo, bo 17 sierpnia tego roku. Będzie to pierwszy serial, który wyjdzie po premierze Disney+ w Polsce. Jest to więc sprytna zagrywka, zachęcająca fanów do zakupienia abonamentu. Platforma liczy na szybkie zyskanie popularności, a tym samym pozyskanie wielu klientów. Prawdopodobnie zostaną oni przy Disney+ na dłużej, biorąc pod uwagę atrakcyjne zniżki przy wykupieniu usługi na cały rok.

She-Hulk będzie komedią, skoncentrowaną wokół losów prawniczki, która nie prowadzi zwykłego jak na swój zawód życia. Na ekranie zobaczymy również znanego i lubianego Hulka. Według wszelkich informacji możemy być przygotowani na 9 odcinków serialu.She-Hulk - Gameby.pl

Trailer jest już dostępny w sieci i możecie zobaczyć go tutaj. Po zwiastunie widać, że możemy spodziewać się postaci niemal w całości stworzonych przez CGI. Wyglądają one całkiem realistycznie, nie można mieć w tej kwestii zarzutów.

She-Hulk – Masa śmiechu, podczas walki ze złem

Nie powinniśmy więc nastawiać się na mroczny klimat oraz poważną atmosferę, które możemy znać z innych produkcji studia o superbohaterach. Serial będzie stworzony w nieco luźniejszej konwencji i według mnie to bardzo dobrze. Marvel pokazał, że umie umieścić w swoich produkcjach zabawne żarty, jednocześnie nie zmieniając produkcji w kiczowatą komedię. Przekonamy się, czy w przypadku She-Hulk będzie tak samo.She-Hulk - Gameby.pl

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły