timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Prime Day jest organizowany od 2015 roku. To swego rodzaju święto Amazonu, podczas którego obowiązują niesamowite promocje. Początkowo było to jednorazowe wydarzenie, które miało przypieczętować 20-lecie firmy. Szybko okazało się jednak, że klienci byli pod wrażeniem eventu i opłaca się powtarzać go co roku. Jako, że usługa Prime jest w Polsce całkiem nowa, specjalnego dnia nie udało się dotychczas zorganizować. Wszystko zmieni się 12-13 lipca tego roku. Wtedy to będziemy świadkami pierwszego w naszym kraju Prime Day. Na jakie okazje będzie można liczyć?

Prime Day w Polsce – Co będzie przecenione?

Warto zaznaczyć, że wszystkie benefity, zaplanowane w ramach specjalnego dnia, będą dostępne jedynie dla abonentów usługi Prime. Nie powinno być to jednak problematyczne. Jeżeli ktoś robi zakupy za pośrednictwem Amazona, to najpewniej korzysta z abonamentu. Gwarantuje on bowiem darmową i szybką dostawę produktów. Do tego dochodzi Prime Gaming i Prime Video. Dostęp do biblioteki wielu filmów i seriali, a także bonusy w grach to naprawdę sporo.

Obecnie Prime jest dostępne za 10,99 zł miesięcznie lub 49 zł za cały rok. Oczywiście dostępna jest opcja skorzystania z miesięcznego okresu próbnego, za który nie trzeba płacić. Prime Day - Gameby.pl

Z okazji Prime Day taniej będzie można dorwać produkty wielkich firm, takich jak Logitech, Sony, Apple, Huawei, Nivea, Bosch, Lego. Promocje dotkną również średnich i małych producentów. Można więc powiedzieć, że niższe ceny zawładną praktycznie całym serwisem.

Prime Day – Promocje z każdej strony

Bonusy czekają nas także w usłudze Prime Gaming. Otrzymać będzie można wiele popularnych tytułów. Nie chodzi o stare albo tanie gry, ale o hity, których premierowe ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Prime Day - Gameby.pl

Amazon po raz kolejny daje dowód tego, że doskonale zna się na marketingu. Patrząc po jego konkurencji, można odnieść wrażenie, że to jedyny serwis, który dał radę zachować zdrowy rozsądek, jeśli chodzi o ceny i ofertę. Dużo darmowych bonusów oraz niewielkie koszty, przy zakupie usługi na cały rok, to coś czym Amazon podbija serca milionów ludzi na całym świecie.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły