timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Cofnijmy się do cząstek elementarnych naszego świata. Wróćmy do pierwotnych organizmów, do wody. Zagrajmy w Planktons!

Planktons

Planktons to kolejna propozycja od The Planet of Apps, którą dla Was recenzjuemy. Polega ona na tym, że sterujemy planktonem i zbieramy kulki, czyli punkty. Przeszkadzają nam w tym inne bakterię i musimy ich panicznie unikać. Z każdym punktem jest ich coraz więcej. Gdy się z nimi spotkamy, zostajemy poparzeni prądem i rozgrywka się kończy. Z dodatkowych rzeczy, możemy przykładowo zbierać powerupy np. czasowa nieśmiertelność. Są też tutaj diamenty, które zbieramy podczas rozgrywki albo oglądając reklamy. Wymieniamy je na nowe postacie.

Ciekawy jest tutaj sposób sterowania. Mianowice sama gra zajmuje połowę ekranu, drugą zajmuje coś na kształt touchpada czy gładzika. Jest to bardzo interesujące i działa zadziwiająco dobrze. Niestety jest to wykonane znacznie lepiej niż fizyczne odpowiedniki i błyskawiczne teleportowanie po polu gry jest niemożliwe.

Planktons - GameBy.pl

Grafika, którą tu widzimy jest bardzo estetyczna. Planet of Apps nas już do tego przyzwyczaiło. Muzyka tutaj teoretycznie jest, ale ja jej nie usłyszałem. Prawdopodobnie to wina mojego urządzenia, ale nie prowadziłem głębszych analiz. Polegam na Was, że sami to sprawdzicie.

Podsumowując, gra bardzo dobrze nadaje się na nudę. Interesujące sterowanie i formuła, przykryte piękną grafiką. Czego chcieć więcej od prostej mobilnej produkcji. Polecam pobrać i sprawdzić!

Nasza Ocena
  • 10/10
    Grafika - 10/10
  • 9/10
    Pomysł - 9/10
  • 8/10
    Grywalność - 8/10
9/10
Życzymy Miłego Grania!

 

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły