timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Chciałbyś zostać przywódcą Ziemi i kierować nią tak, aby nie doszło do konfliktu z inną planetą? Dzisiaj możesz to zrobić w bardzo prosty sposób na swoim… zegarku. Wystarczy, że przeczytasz naszą recenzje i pobierzesz grę Wear Orbits!

Wear Orbits

W grze znajdziemy 3 orbity i wiele krążących po nich planet. My jesteśmy ziemią i przemieszczając się po orbitach, musimy unikać innych planet. Za każde przemieszczenie otrzymujemy punkt, których łączna ilość wyświetlany jest w środku. Jakby było to Słońce, centrum naszego Układu Słonecznego. Dodatkowo co jakiś czas jedna lub dwie orbity zmieniają kolor na czerwony i radzę Wam wtedy ich unikać.

Grafika jak na zegarek mogłaby być troszkę prostsza. Mimo wszystko nie można zarzucić jej nieczytelności. Z powodzeniem możemy rozpoznać krążące po orbitach planety. Ogólnie prezentuje się bardzo dobrze i wyróżnia się na tle innych produkcji.

Wear Orbits - GameBy.pl

Na dodatek każdy punkt zamienia się na walutę i dzięki temu możemy pokupować sobie różne ulepszenia jak na przykład podwajacz wyniku lub spowolnienie planet.

Niestety pomimo tego, że orbity są okrągłe, to gra nie jest przystosowana na okrągłe zegarki. Kliknięcie przycisków monet jest praktycznie niemożliwe, a żeby kupić jakiś przedmiot, trzeba się sporo nagimnastykować. Jest to olbrzymią wadą gry Wear Orbits.
Ogólnie rzecz biorąc, gra jest fajna. Skakać po orbitach możemy w każdym miejscu i zawsze wtedy, gdy jesteśmy znudzeni. Prezentuje się ona ładnie, ale niestety są minusy, które zabierają urok tej grze (jeżeli oczywiście mamy okrągły zegarek, na kanciatym wszystko jest ok). Jest to również jedna z podstawowych gier na smartwatche od Google’a, więc warto ją pobrać i mieć.

Życzymy Miłego Grania!
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły