timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Jeden z najbardziej kultowych seriali dwudziestego wieku – House, ostatni raz zadebiutował na ekranach w roku 2012. Choć od tego czasu minęło wiele lat, wciąż duże grono osób tęskni za tytułowym bohaterem, odgrywanym przez Hugha Lauriego. Jeśli należycie do tej grupy, zobaczcie najlepsze filmy i seriale z odtwórcą roli doktora Gregory’ego Housa!

Filmy i seriale z Dr Housem – Hughem Laurie

Avenue 5 – Wakacje w galaktyce

Avenue 5" HBO. Hugh Laurie w nowym serialu komediowym! Co wydarzy się w 1. odcinku? Zobacz zwiastun! - Telemagazyn.pl

Hugha Lauriego możemy w tym serialu zobaczyć w głównej roli kapitana statku kosmicznego Ryana Clarka. Statek ten, o tytułowej nazwie Avenue 5, przemierza galaktykę z grupą turystów na pokładzie. Serial przepełniony jest satyrą i komedią oraz pokazuje dosyć zabawną wizję tego, jak taki rodzaj podróży mógłby wyglądać. Laurie to bez wątpienia jeden z jego największych atutów.

Wspominaliśmy o tym serialu w zestawieniu premier seriali 2020!

Ponownie w roli lekarza – Chance

Doktor na ratunek. Recenzujemy "Chance" – nowy serial z Hugh Lauriem - Serialowa

Jeśli Hugh Laurie już zawsze pozostanie dla Was lekarzem, z pewnością spodoba wam się thriller psychologiczny Chance. Aktor wciela się w nim w rolę neuropsychiatry Eldona Chance’a, który zbacza ze swojej kariery na niebezpieczną drogę. Wszystko zaczyna się od romansu z kobietą z zaburzeniami osobowości. Na dodatek, jej były mąż jest detektywem z wydziału zabójstw. Serial jest oparty na książce Kema Nunn o tym samym tytule i mimo podążania za pewnymi utartymi schematami, potrafi bardzo wciągnąć.

Kraina jutra – Podróż do świata przyszłości

Tomorrowland (2015)

Osoby, które wolą filmy od kilkusezonowych seriali, Hugha Lauriego mogą zobaczyć w familijnej produkcji sci-fi Kraina jutra . Choć aktor nie wciela się w rolę głównej postaci, to mamy okazję widzieć go na ekranie bardzo często. Główni bohaterowie – nastolatka Casey (Britt Robertson) i Frank (George Clooney) wyruszają w podróż, której celem jest odkrycie miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni. Laurie wciela się w produkcji w role Davida Nixa, jednego z mieszkańców futurystycznego świata. To idealny film do obejrzenia także z młodszymi osobami!

Były Dr House jako czarny charakter – Nocny Recepcjonista

Nocny Recepcjonista Online

Ostatnim z najlepszych produkcji z Hughem Lauriem jest thriller kryminalny Nocny Recepcjonista. Wciela się w nim on w rolę handlarza bronią Richarda Rompera. Na ekranie zobaczymy także Toma Hiddlestona w roli Jonathana Pine – byłego żołnierza, powołanego do szpiegowania Rompera. Serial jest niezwykle wciągający, a Laurie odegrał swoją rolę perfekcyjnie, tak, że jego postać jest bez wątpienia najciekawszą.

I to już wszystkie produkcje z Hughem Lauriem po zakończeniu serialu. Miłego seansu!

O redaktorze

Interesowałam się pisaniem od kiedy pamiętam, choć przez pasję do fizyki i ekologii studiuję Energetykę. Oprócz tego fascynuję się też kawą specialty oraz podróżowaniem autostopem w oryginalne miejsca.

Wszystkie artykuły