timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Pierwsze dni szkoły już za nami. Jesień już blisko, a to może oznaczać jedno – wieczory w domu z ulubionymi serialami. Oto najlepsze seriale z którymi warto rozpocząć rok szkolny. Część z nich to nowości, które dopiero zadebiutowały w sierpniu, a część to starsze produkcje.

Przyjaciółki ponad wszystko

Początek roku szkolnego to idealna pora na obejrzenie Trinkets, bo w sierpniu pojawił się drugi sezon tej produkcji. Zdecydowanie nie brak tu szkolnych klimatów, a także dużej ilości śmiechu oraz problemów z którymi mierzą się nastolatki. Ukazano piękną przyjaźń, ponad barierami i podziałami. Zdecydowanie polecam – serial nie jest długi, więc nie odciągnie Was za długo od nauki, a będzie od niej świetną odskocznią.

Młode pokolenie hiszpańskiej elity

Pozostając w szkolnych klimatach, kolejny serial pokazujące uczniowskie losy to Szkoła dla Elity. Nie jest to najnowsza produkcja, bo 3 sezon zadebiutował na Netflixie już dobry czas temu, ale zdecydowanie warta polecenia. Historia uczniów prestiżowej szkoły bardzo wciąga – ukazuje różnice między różnymi warstwami społecznymi, religiami. Nie zabraknie też romansów, łamania zasad i nieodwracalnych błędów młodości. A jeśli hiszpański serial już za wami, zobaczcie seriale podobne do Szkoły dla Elity.

Przytłaczająca samotność i niesamowita podróż

Odchodząc od losów zwykłych nastolatków, mam dla Was kolejną propozycję. Tym razem jest to nowość od Netflixa, którą możecie oglądać od 4 września. Rozłąka to wzruszający serial sci-fi o tęsknocie i samotności. Astronautka Emma Green zostaje dowódcą załogi podczas niebezpiecznej, trzyletniej podróży na Marsa. Na Ziemi zostawia męża i córkę, a tytułowa rozłąka z nimi okazuje się trudniejsza niż myślała.

Historia potwornej siostry

I na koniec, coś zupełnie odbiegającego od poprzednich pozycji. Chyba nie ma osoby, która nie zna Lotu nad kukułczym gniazdem. Zapewne pamiętacie więc siostrę Ratched, która rządziła w szpitalu psychiatrycznym gdzie znalazł się McMurphy. W Ratched nowej premierze Netflixa, zobaczycie co wpłynęło na jej charakter i sprawiło, że stała się potworem. Serial będzie dostępny na platformie od 18 września i zapowiada się na pozycję wartą obejrzenia.

I to już wszystkie seriale, z którymi warto rozpocząć rok szkolny. Wybierzcie coś dla siebie i miłego oglądania!

[thrive_leads id=’2755′]
About the Author

Interesowałam się pisaniem od kiedy pamiętam, choć przez pasję do fizyki i ekologii studiuję Energetykę. Oprócz tego fascynuję się też kawą specialty oraz podróżowaniem autostopem w oryginalne miejsca.

View Articles