timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wszyscy fani hiszpańskich komedii romantycznych – miejcie się na baczności, ponieważ w niedługim czasie na ekrany wejdzie zupełna nowość. Przez moje okno: Rozdzieleni to zaplanowany na 2023 rok film, który zapowiada się na prawdę ciekawie. Jest to sequel wcześniejszej pozycji pt. Przez moje okno z tego roku, która zyskała całkiem pokaźną liczbę fanów. Co czeka na widzów podczas seansu rok później?

Filmowa nowość w 2023 roku!

Obecny rok 2022 kończy się już za niespełna trzy miesiące. 2023 przyniesie ze sobą masę filmowych oraz serialowych nowości. Aktualnie wiemy, że w kolejnym roku ukaże się zupełnie nowa dawka miłosnych perypetii. Widzowie mogli już poznać historię Aresa i Raquel w filmie Przez moje okno. To film oparty na świetnej powieści romantycznej autorstwa Ariany Godoy.

Przez moje okno - Gameby.pl

O czym jest film?

Film Przez moje okno (2022) to hiszpańska komedia romantyczna. Główni bohaterowie w bardzo ciekawy sposób postanawiają poznać się, a następnie rozkochać się w sobie nawzajem. Oboje są zupełnie różni. Raquel to dziewczyna, która zawsze wie czego chce i doskonale radzi sobie w różnych sytuacjach, z kolei Ares to bardzo nieśmiały i małomówny młodzieniec. Mimo to, ich znajomość przepełniona jest gorącym uczuciem i sporą dawką namiętności. Czy ta dwójka, mimo odmiennych temperamentów, jest gotowa na stworzenie udanego związku? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w samym filmie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję przed premierą nowego sequela!

Przez moje okno: Rozdzieleni – sequel

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź sequela, czyli Przez moje okno: Rozdzieleni. To film w reżyserii Marçala Forésa. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów pierwotnej wersji filmu. Tym razem twórcy postanawiają troszkę zmienić zamysł i stworzyć coś innego. Przed nami nowa odsłona historii. Z pewnością nie będzie brakować w niej świeżości. Pierwotny zamysł będzie bardzo zbliżony, lecz klimat i charakter będą zupełnie inne. W rolach głównych zobaczymy między innymi Clarę Galle, Julio Pena czy Erica Masipa. To młodzi, bardzo utalentowani hiszpańscy aktorzy. Póki co, twórcy filmu nie zdradzili zbyt wiele. Znamy jedynie obsadę i ambitne plany twórców na stworzenia kolejnego filmu, który okaże się hitem. Jedno jest pewne – warto czekać na tę pozycję filmową. Do zobaczenia przed ekranami w 2023 roku!

 

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły