timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Przez moje okno to film, który tuż po premierze zrobił niezłe zamieszanie. Tytuł szybko wskoczył do TOP 10 na głównej stronie Netflixa, przez co zaczęło oglądać go jeszcze więcej osób. Film stał się hitem jeśli chodzi o młodzieżowe romanse. Jeżeli zostaliście fanami tego gatunku dopiero po obejrzeniu produkcji, polecamy wam kilka propozycji podobnych do Przez moje okno.

Filmy podobne do Przez moje okno – Do wszystkich chłopców, których kochałam

Do wszystkich chłopców, których kochałam powoli aspiruje do miana najpopularniejszej produkcji z gatunku teen romance. Warto nadmienić, że nie jest to jedynie pojedynczy film, a już cała trylogia. Pozwala to mniej więcej ocenić popularność i odbiór filmu. Tytuł idealnie wpasowuje się w ramy gatunku. Nie pozwala widzowi się zanudzić, dba też o to, aby mógł roześmiać się od czasu do czasu. Całą trylogię charakteryzuje lekkość narracji, a tym samym oglądania.

Filmy powstały na podstawie książki, bardzo dobrze przyjętej w środowisku czytelniczym. Można więc było spodziewać się rychłego sukcesu serii. Jeżeli uznaliście, że młodzieżowe romanse to coś dla Was, to Do wszystkich chłopców, których kochałam powinno być obowiązkową pozycją na Waszej liście.

Przez moje okno - Gameby.pl

Filmy podobne do Przez moje okno – Twoja nieznajoma

To stosunkowo świeża produkcja. Miejmy jednak na uwadze, że tak jak poprzedni tytuł, jest to opowieść oparta na książkowej historii. No może nie do końca książkowej ponieważ jej źródłem tak naprawdę jest Wattpad. Niekiedy jednak okazuje się, że łatka historyjek pisanych przez niekompetentne osoby nie pasuje do całkiem dobrych filmów.

Twoja nieznajoma opowiada o dwójce nastolatków, którzy zaczynają flirtować przez internet. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy okazuje się, że ta dwójka zna się już w realny życiu. I nie przepadają oni za sobą. Zapowiada się ciekawie…

Przez moje okno - Gameby.pl

Filmy podobne do Przez moje okno – Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny

To również nowa Netflixowa produkcja. Akcja w filmie koncentruje się głównie wokół przemiany głównej bohaterki – Tete. Niestety jej plany próbuje pokrzyżować niemal cały świat. Znajdziemy więc tu mnóstwo szkolnych problemów, przedstawionych jednak w lekkiej i obfitującej w komediowe akcenty formie. Polecamy szczególnie, jeżeli macie ochotę na coś luźniejszego, co zarazem ma szansę Was rozbawić.

Przez moje okno - Gameby.pl

Filmy podobne do Przez moje okno The Kissing Booth

Jak w przypadku pierwszej pozycji z zestawienia, to również jest filmowa trylogia. Warto mieć to na uwadze. Przez czas trwania trzech filmów można już całkiem nieźle zżyć się z bohaterami. Seria znana jest z tego, że mimo iż trzyma się konwencji, stara się w przemyślany sposób odchodzić od klasycznych, sztampowych rozwiązań.

Przez moje okno - Gameby.pl

Trzy filmy gwarantują nam parę godzin naprawdę niezłej zabawy. Nie obędzie się bez zwrotów akcji, trzymania w napięciu i oczywiście romantycznych momentów. Zaskakuje tu brak typowej niestety dla takich romansów niekonsekwencji w działaniach bohaterów lub innych niewytłumaczalnych zdarzeń, których jako widzowie po prostu nie cierpimy. I bardzo dobrze. Fani uważają serię za pozycję obowiązkową. W pewnym stopniu definiuje ona gatunek.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły