timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Richard Gadd to angielski twórca i reżyser słynnego serialu, który niedawno ukazał się na platformach streamingowych. Chodzi tutaj oczywiście o Reniferka. Ten psychologiczny dramat to nie tylko wciągająca fabuła, ale również swoista biografia samego reżysera. Gadd zdecydował się na odważny krok, przedstawiając na ekranie sytuacje, które sam przeżył. Opowieści te są niezwykle mroczne, pełne napięcia i niejednokrotnie wstrząsają widzem. To sprawia, że Reniferek to produkcja, którą warto poznać, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie głębokie i szokujące doświadczenia.

O czym jest serial Reniferek?

Donny Dunn (w tej roli widzimy na ekranie samego reżysera serii, Richarda Gadda) to postać przedstawiona jako przeciętny mężczyzna. Na co dzień pracuje jako barman w lokalnym pubie, jednak nie jest to praca, która go satysfakcjonuje. Donny nie tylko nie czuje pasji do tego zajęcia, ale wręcz go nie lubi i marzy o zmianie swojego życia zawodowego. Dlatego też, po godzinach pracy, stara się realizować swoje marzenie o zostaniu komikiem. Próbuje swoich sił na jednej z brytyjskich scen stand-upowych, gdzie z uporem i determinacją stara się zdobyć uznanie publiczności. Niestety, jego wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Mimo wielokrotnych prób, jego występy nie zyskują większej uwagi, a publiczność często pozostaje obojętna na jego dowcipy. Donny wkłada w swoje występy dużo pracy i serca, ale droga do świata sławy okazuje się niezwykle trudna.

Kiedy pojawia się w życiu stalker…

Reniferek - GameBy.pl

Pewnego dnia Donny spotyka miłą kobietę, której postanawia postawić herbatkę w barze. Jeden darmowy napój jednak niespodziewanie zmienia całą rzeczywistość tej dwójki. Kobieta, czyli Martha (Jessica Gunning) zaczyna mieć obsesję na punkcie mężczyzny. Chodzi na jego wszystkie występy sceniczne, a dodatkowo znajduje się w totalnie przypadkowych miejscach, do których udaje się Donny. Mężczyzna z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przerażony. Stalkerka nie daje mu normalnie żyć.

Czy warto obejrzeć miniserial Reniferek?

Donny znajduje się przypadkiem w stalkerskiej pułapce. Mimo starań i uprzejmości kobieta nie daje mu normalnie funkcjonować. Ten kultowy miniserial przedstawia prawdziwe emocje, a przede wszystkim przerażenie głównego bohatera. Jak uwolnić się od zwariowanej obsesji? Aby się dowiedzieć koniecznie oglądajcie serię Reniferek, która dostępna jest na platformie streamingowej Netflix! To prawdziwy hit serialowy!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły