timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Obserwujemy aktualnie tłok na rynku serwisów VOD. Ciężko jest się zdecydować na konkretny abonament, zwłaszcza jeśli każda z platform stara się wszelkimi sposobami zachęcić nas do zakupu. W związku z tym będziemy niedługo świadkami paru naprawdę głośnych premier. Jedną z nich ma być Ród smoka. Serial już latem zadebiutuje na HBO Max. Czy prequel Gry o Tron okaże się tak samo dobry jak pierwsza produkcja?

Ród smoka – Wysoko postawiona poprzeczka

Przypadek Rodu smoka jest dosyć nietypowy. Z jednej strony fani domagają się czegoś spektakularnego, mając w pamięci jak wielkie wrażenie zrobiła na nich Gra o Tron. Wspominają dobre czasy, kiedy serial osiągał szczyt popularności. Niestety ich uwadze nie umykają również ostatnie sezony kultowej produkcji. Fani mają nadzieję, że Ród smoka nie pójdzie śladem finału poprzednika. Potrzeby oglądających są zatem szczegółowo sprecyzowane. Czy serial da radę im sprostać?Ród smoka - Gameby.pl

Do sieci trafił zwiastun. Nie wynika z niego zbyt wiele. Wiemy coś niecoś o fabule, trudno jednak doszukiwać się odpowiedzi na pytanie – Czy serial okaże się hitem? Na pewno możemy spodziewać się jeszcze bardziej podkręconych efektów specjalnych oraz innych wizualnych zmian. Biorąc pod uwagę współczesne możliwości, produkcja może wyglądać nieziemsko.

Fabuła będzie koncentrować się na wydarzeniach, które miały miejsce kilkaset lat przed akcją Gry o Tron. Będziemy mieli szansę obserwować zmagania rodu Targaryen w walce o utrzymanie władzy. Oznacza to, że nie ujrzymy na ekranie postaci z poprzedniego serialu. Nadejdzie jednak okazja do poznania bohaterów, o których do niedawna jedynie wspominano.

Ród smoka – Premiera już niedługo

Premiera serialu nastąpi 22 sierpnia. Do tego dnia jeszcze trochę, nie przeszkadza to jednak dziennikarzom w rozmawianiu o produkcji z gwiazdami Gry o Tron. W większości mają oni pozytywne zdanie o Rodzie smoka. Takie osoby jak John Bradley, Maisie Williams, Peter Dinklage i Nikolaj Coster mówili o tym, że wiążą z serialem spore nadzieje. Ród smoka - Gameby.pl

Mamy pewność co do tego, że w sierpniu zostanie nam zaserwowane 10 odcinków. Co do dalszych losów serialu nie ma jednak oficjalnych informacji. Nie wiemy więc kiedy nadejdą kolejne sezony. Pozostaje nam czekać i liczyć na to, że Ród smoka okaże się wielkim sukcesem.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły