timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kierunek: Noc to belgijski serial stworzony dla Netflix. Jego dwa pierwsze sezony zdobyły grono wielu fanów. Obecnie wielu z nich oczekuje na najnowsze odcinki. Czy i kiedy powstanie sezon 3 serialu Kierunek: Noc?

Kierunek: Noc – Data premiery sezonu 3

Pierwszy oraz drugi sezon cieszył się dużą popularnością na platformie Netflix. Kreator serialu Jason George tworząc fabułę, zainspirował się powieścią pod tytułem ,,Starość aksolotla”. Co ciekawe, jej autorem jest polski, uznany pisarz fantastyczny- Jacek Dukaj. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników post-apokaliptycznych produkcji.

Sezon pierwszy intryguje i trzyma w napięciu od samego początku. Opisana tam historia dotyczy losu pasażerów nocnego lotu do Brukseli. W tym czasie w wyniku katastrofy na słońcu jego światło stało się śmiertelnie niebezpieczne. Uczestnicy lotu muszą stale podążać na zachód, aby nie znaleźć się w zasięgu promieniowania i ocalić życie. Kierunek: Noc staje się ich jedyną szansą na przetrwanie.

Polskie akcenty w Kierunek: Noc

W drugim sezonie akcja serialu przenosi się do starego wojskowego bunkra. Część pasażerów, którym udało się przeżyć lot, schroniła się tam przed światłem. Bunkier jednak nie zapewnia im poczucia bezpieczeństwa. Na drodze ocalałych stają problemy takie jak brak żywności czy powszechny niepokój. Jeszcze większe przerażenie wywołuje u nich świadomość, że będą musieli w końcu opuścić schronienie. Kiedy na horyzoncie pojawia się kolejna szansa przetrwania, na ich drodze ciągle stają nowe przeszkody.

Fani serialu, z pewnością po obejrzeniu tych dwóch sezonów z niecierpliwością czekają na następny. Data premiery sezonu 3 Kierunek: Noc nie jest jeszcze oficjalnie znana. Dla przypomnienia sezon pierwszy miał swoją premierę 01.05.2022 roku, a sezon drugi 08.09.2021 roku.

Borys Szyc w Kierunek: Noc

Czy będzie 3 sezon serialu Kierunek: Noc?

Do tej pory w obu sezonach ukazało się 12 odcinków serialu. Trwały one po około 35-40 minut. Niestety Netflix nie podał jeszcze żadnych szczegółów odnośnie do kolejnego sezonu. Nie jest znana data ani czy produkcja sezonu 3 Kierunek: Noc jest przewidziana. Wszystko zależy od decyzji, jaką podejmie dystrybutor. Warto jednak zaznaczyć, że z biegiem czasu coraz mniej prawdopodobne, że będzie ona pozytywna. Tak, więc najwięksi fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość i liczyć na dobre wiadomości od Netflixa.

[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!