timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Francuska komedia Rozpieszczone bachory pojawiła się na Netflixie pod koniec listopada i szybko wskoczyła na podium dziesięciu najpopularniejszych filmów. Życie trójki rozpieszczonych, dorosłych dzieci z bogatego domu pewnego dnia wywraca się do góry nogami. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się czy poradzą sobie w nowej sytuacji!

„Tylko nie zahacz o ten złom!”

Philippe, Stella i Alexandre są rodzeństwem. Na co dzień cieszą się z dostatniego życia w posiadłości ojca w Monako. Mają wszystko czego dusza zapragnie: willę z basenem, luksusowe auta, prywatnego kierowcę i dużo więcej. Trójka rodzeństwa potrafi być też zbyt pewna siebie, roszczeniowa i arogancka, a przy tym traktować mniej zamożne osoby z góry. Kiedy ich ojciec widzi co dzieje się na jednej z organizowanych przez rodzeństwo wystawnych imprez, dostaje zawału serca i trafia do szpitala. Kłócące się nad jego łóżkiem dorosłe dzieci sprawiają, że mężczyzna postanawia dać im życiową lekcję. Pewnego dnia przygotowuje ustawkę, do której angażuje policję. Odcina rodzeństwu dostęp do pieniędzy i przekonuje jej, że muszą uciekać, ponieważ jego firma straciła wszystkie pieniądze. Od tej pory muszą wieść skromne życie.

Rozpieszczone bachory – Prosty pomysł na przyjemny film

Fabuła filmu nie jest zbyt skomplikowana, jednak jak to często bywa najprostsze pomysły najlepiej się sprawdzają. Produkcję ogląda się bardzo przyjemnie. Pod względem kadrów i estetyki ma nam sporo do zaoferowania.
Zachowanie rozpieszczonego rodzeństwa w kryzysowych sytuacjach bawi. Miło też jednak ogląda się przemiany bohaterów, kiedy sami zderzają się z sytuacjami, kiedy są traktowani z góry. Wyciągając z życiowej lekcji więcej niż zakładał ich ojciec czujemy, że nie oglądamy kolejnej komedii dla typowego „odmóżdżenia”.

Rozpieszczone bachory – Francuska komedia z morałem

Jeśli zastanawiacie się co obejrzeć dzisiaj wieczorem, to chyba już macie odpowiedź! Francuskie komedie to zazwyczaj dobre rozwiązani, a „Rozpieszczone bachory” mogą wielu przypaść do gustu. Przeniesienie się do słonecznej Francji będzie bardzo dobrym pomysłem w te nieszczęsne listopadowe wieczory. Miłego oglądania!

[wp-review]
O redaktorze

Na co dzień studentka. Od dziecka ogromna fanka polskich filmów i seriali, zwłaszcza tych starszych od niej. Miłośniczka podcastów, poruszających reportaży i kotów.

Wszystkie artykuły