timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Lato to przepiękna pora roku. Choć wiele osób ma pewnie inne zdanie na ten temat, to zwolenników lata jest naprawdę wielu. Jednak co, kiedy ten czas dobiegnie końca? Czy będziemy skazani na jesienną pluchę, chłodne dni oraz wiele innych zjawisk pogodowych? Mimo, że tegoroczne lato było naprawdę obfite jeśli chodzi o premiery, to jesień także zapowiada się obiecująco. Specjalnie na chłodne, deszczowe wieczory, przygotowałem dla was listę najciekawszych seriali po wakacjach.

Seriale po wakacjach – Czego się spodziewać?

Nie odbiegajmy jednak tak szybko od tegorocznego lata. Końcówka sierpnia 2019 to czas premiery dwóch seriali, o których było naprawdę głośno.

Świat niedawno dowiedział się o premierze 3 sezonu, a w internecie szybko znalazło się wiele spekulacji odnośnie serialowych wydarzeń. Mowa tu oczywiście o kolejnych odcinkach 13 powodów lub jak kto woli 13 reasons why. Poprzednie serie wywołały spore kontrowersje. Miejmy więc nadzieję, że kolejna nie odbiegnie poziomem od tego co widzieliśmy wcześniej. Mimo, że serial jest skierowany głównie do nastolatków, to zbiera on fanów także wśród starszej widowni.

Kolejnym ważnym wydarzeniem, jest premiera 5 sezonu Peaky Blinders. Serial zyskał bardzo dobre opinie krytyków, a fanów urzeka swoim niepowtarzalnym klimatem. Oglądając już piąty sezon tego serialu, na pewno nie będziecie się nudzić. Tym, którzy z Peaky Blinders nie mieli jeszcze styczności, serdecznie polecam.

Co z tą jesienią?

Wrzesień pod względem premier zapowiada się dość ciekawie, ponieważ będziemy mogli zobaczyć kontynuacje wielu świetnych seriali.

Choć Szkoła dla elity, nie okazała się szczególnie głośnym hitem, przynajmniej w Polsce, niezrażeni twórcy zapowiedzieli premierę 2 sezonu na wrzesień 2019. Będziemy mogli zobaczyć także 3 sezon Kronik Times Square. Dla tych, którzy pragną odrobiny emocji w iście szpitalnym stylu, dobrą wiadomością może okazać się premiera 3 serii The Good Doctor.Seriale po wakacjach - Gameby.pl

Wrzesień zaskakuje także pod względem komediowym. Fani Dobrego Miejsca na pewno ucieszą się na wieść o czwartym sezonie, którego premiera ma nastąpić właśnie w pierwszym miesiącu jesieni. Przechodząc do sitcomów oraz kreskówek, czeka nas też 11 sezon Modern Family, 11 seria Family Guy oraz już 31 sezon Simpsonów. Śmiechom nie będzie końca.

Dla każdego, coś nowego

Powód do radości znajdą też fani Riverdale. Premiera 4 sezonu jest zapowiedziana na październik 2019. Jednym z głośniejszych, serialowych wydarzeń jesieni jest z pewnością premiera 10 sezonu The Walking Dead. Nie ma co się oszukiwać, miliony widzów na całym świecie czekają, na kolejne odcinki najpopularniejszego serialu o zombie.Seriale po wakacjach - Gameby.pl

Październik zaskoczy także fanów wszelkiego rodzaju superbohaterów. Przygotujcie się na kolejne sezony Supergirl, Flash’a,  czy Arrow. Będzie się działo.Seriale po wakacjach - Gameby.pl

Niestety nie wiemy jeszcze zbyt dużo o listopadowych oraz grudniowych premierach. Jednak, kiedy pojawi się coś na co warto zwrócić uwagę, nie zapomnimy was o tym poinformować.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły