timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Co powstaje z połączenia trzech młodych umysłów, które chcą przenieść życie seksualne całej ludzkości o level wyżej? Odpowiedź – nowy polski serial oryginalny Netflix.

Takim hasłem został dziś zapowiedziany najnowszy polski serial na Netflixie. Zapowiedź idealnie wkomponowuje się w dzisiejsze święto, Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wymarzony prezent od Netflixa dla wszystkich Pań, które uwielbiają seriale, ale nie tylko.

Do prezentu Netflixa w tym miejscu chciałbym dorzucić najpiękniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz nieustającego uśmiechu dla wszystkich czytelniczek naszego portalu.

O Czym będzie Sexify?

Fabuła nowo zapowiedzianego serialu również będzie ukłonem w kierunku płci pięknej gdyż trzy młode dziewczyny – główne  bohaterki serialu zakładają startup na potrzeby prestiżowego konkursu.

Ich projekt jest bardzo nowatorski i ma być rewolucją w życiu erotycznym.Możemy być pewni, że w serialu nie zabraknie humoru i kontrowersji oraz spojrzenia na problemy  dzisiejszej młodzieży.

W rolach głównych zobaczymy polskie aktorki młodego pokolenia, takie jak Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska.

Bohaterki serialu

Natalia 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie – jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

Paulina to najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

Monika – Sandra Drzymalska  znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od “tych spraw “.

Piotr Domalewski “Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi

Kiedy premiera?

Netflix podaje że zdjęcia do serialu dopiero się rozpoczęły i unika dokładniejszych deklaracji, lecz niektóre źródła podają, że serial obejrzymy w formie 8 odcinków jeszcze w tym roku.

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły