timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Platforma Disney+, która ostatnio spotyka się z ogromnym uznaniem wśród wielu widzów i miłośników seriali, przedstawia serialową nowość dla wszystkich fanów uniwersum Marvela! Przed nami kolejna opowieść o superbohaterach, a dokładniej, o superbohaterce Jennifer Walters aka She Hulk. Na co dzień jest prawdziwą kobietą sukcesu, pracuje w kancelarii prawnej i zajmuje się wieloma sprawami. Jednak nagle odkrywa swoją potężną moc, nad którą musi nauczyć się zapanować…

Nowość – She Hulk od Marvela na Disney+

18 sierpnia miała miejsce premiera pierwszego odcinka nowego serialu Marvela – She Hulk. Już od początku można zauważyć wiele nawiązań do innych produkcji tego typu. Wspomniany zostaje między innymi Kapitam Ameryka, Steve Rogers czy Tony Stark. Nowe odcinki serii będą ukazywać się co tydzień w czwartek. Śmiało można pochwalić produkcję za niezwykle realne ukazanie postaci, np. idealne odtworzenie postaci Hulka, która nie wygląda jak stworzona typowo przez komputery. Ponadto serial może spodobać się dzięki obecności typowego marvelowskiego humoru. Już w pierwszej scenie serialu sama bohaterka zwraca się bezpośrednio do widzów – podobny zabieg został zaprezentowany w innych produkcjach Marvela (np. w Deadpoolu).

Jak Jen Walters stała się Hulkiem?

Cała historia rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia. Widz dowiaduje się o tym, jak doszło do sytuacji, gdzie Jennifer Walters (Tatiana Maslany) stała się kobiecą wersją Hulka. Wszystko tak na prawdę możliwe jest przez nieszczęśliwy wypadek samochodowy. Kobiecie od początku towarzyszy jej kuzyn – Bruce Banner, czyli Hulk (Mark Ruffalo). To właśnie on uczy kobietę jak radzić sobie z ogromnym i nieposkromionym hulkowym wcieleniem. Niestety nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ potężna moc superbohaterki rządzi się swoimi prawami!

She-Hulk - Gameby.pl

Kto powinien zobaczyć She Hulk?

Serial She Hulk to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Marvela. Przedstawiona historia przepełniona jest szybką akcją, ciekawymi wątkami, humorem, a także cieszy oko, ponieważ kadry wydają się być na prawdę dopracowane. To co może ucieszyć wielu widzów to fakt, że w serialu jest pełno nawiązań do innych marvelowskich postaci. Zachęcamy do sprawdzenia tej pozycji. Kolejny odcinek serii już 25 sierpnia na platformie Disney+.

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły