timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Niedawno na platformie streamingowej Netflix znalazł się nowy serial kryminalny pt. Sprawa Asnuty. To opowieść, która oparta została na prawdziwych wydarzeniach. Tym razem chodzi o zaginiecie, a następnie zabójstwo małej dziewczynki w hiszpańskiej Santiago de Compostela. Opowieść mrozi krew w żyłach od samego początku, a wszyscy bohaterowie wydaja się nieco podejrzani. Jak rozwiąże się tytułowa sprawa Asnuty? Czy śledczy zdołają dowieźć prawdy i odnaleźć prawdziwego zabójcę małej dziewczynki? Może nie trzeba szukać daleko, ponieważ morderca jest pośród nas…?

Sprawa Asnuty – o czym opowiada serial?

Dwójka rodziców, czyli Rosario Porto (w tej roli Candela Pena) oraz Alfonso Basterra (na ekranie Tristan Ulloa) postanawiają poszukać pomocy i idą na policję, by zgłosić zaginiecie swojej jedynej, kilkuletniej córeczki. Wszystko od początku wydaje się być zagmatwane i niejasne, nawet sama policja ma trudność w odgadnięciu sprawcy wydarzenia. Kto stoi za śmiercią nieletniej? Rodzice ofiary towarzyszą śledczym na każdym kroku, bardzo czynnie biorą udział w poszukiwaniach. Pewnego dnia dochodzi do najgorszego. Policjanci zauważają na poboczu miasteczka martwe cialo. Okazuje się, ze to właśnie Asnuta.

Kto zabił małą Asnutę?

Sprawa Asnuty - GameBy.pl

Rodzice są przerażeni całą sytuacją. Po wielu staraniach wszystko wskazuje na to, ze głównymi podejrzanymi staja się sami rodzice malej dziewczynki. Czy to możliwe? Sprawa wstrząsa nie tylko mieszkańcami miasteczka, ale również całym krajem. Rosario oraz Alfonso są na językach całego kraju. Policja bada sprawę, przesłuchuje świadków, a także sprawdza wszelkie poszlaki. Jak rodzice dowiodą swojej niewinności? A może prawda jest niezwykle okrutna i to właśnie oni postanowili zamordować swoje własne dziecko? Chcecie dowiedzieć się jaka jest prawda i jak finalnie zakończyło się śledztwo? Oglądajcie serial Sprawa Asnuty na Netfliksie!

Czy warto obejrzeć serial Sprawa Asnuty?

Sprawa Asnuty - GameBy.pl

Sprawa Asnuty to kilkuodcinkowa opowieść o zabojstwie małej dziewczynki. Dostarczy Wam naprawdę wiele mocnych i trudnych emocji. Jeśli jesteś miłośnikiem historii opartych na faktach oraz zagmatwanych zagadek kryminalnych, koniecznie zapoznaj się w najnowszym serialem. Sprawa Asnuty to hiszpańska seria przedstawiająca cały przebieg jednej z głośniejszych spraw w Hiszpanii. Nie tylko dostarczy Wam mnóstwa rozrywki, ale także skłoni do zadumy. Jedno jest pewne – nie zabraknie szokujących scen oraz detektywów w akcji! Życzymy miłego seansu!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły