timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Serial wraca na ekrany! Stało się, Lucyfer uratowany, po poszukiwaniach i dużym odzewie internautów, Netflix postanowił wykupić prawo do tej produkcji. Walka o serial rozgrywała się pomiędzy Netfliksem a Amazonem.

4. sezon serialu Lucyfer powstanie i trafi na platformę jako Netflix Original. Sporządzenie umowy o nowym sezonie trwało tak długo, dlatego że w USA i innych krajach, prawo do seriali mają różne platformy i telewizje. „Właścicielom” platformy zależało na tym, by serial trafił do jak największej ilości krajów.

Lucyfer - Sezon 3 - GameBy.pl

Zważając na to, że polski Netflix ma w ofercie Lucyfera, raczej nie powinnyśmy się martwić o dystrybucję serialu. Wiemy również, że 4 sezon będzie obejmował 10 epizodów, każdy odcinek będzie obejmował około 43 min. Zważając na ilość odcinków w poprzednim sezonie, fani nie są zbyt szczęśliwi, lecz Netflix uspokaja — to będzie pierwsza część 4 serii.

Nie ma się co dziwić, w końcu jest jeszcze wiele do opowiedzenia o Lucyferze Morningsterze. Miejmy nadzieję na długą współpracę.

O redaktorze

Z zawodu koordynator prac. Pasjonatka szkiców i malarstwa. Miłośniczka dobrych książek i seriali o różnorakiej tematyce.

Wszystkie artykuły