timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Starfield to premiera, którą z zainteresowaniem śledzą gracze na całym świecie. Oczekiwania wobec Bethesdy – studia odpowiedzialnego za produkcję, są ogromne. Udostępniane w sieci zwiastuny tylko podkręcają atmosferę i sprawiają, że gracze jeszcze bardziej nie mogą doczekać się dnia premiery. Co w grze jest takiego niezwykłego?

Starfield – Wielka kosmiczna przygoda

Produkcja jest tą z gatunku Sci-Fi. Możemy zatem spodziewać się długich podróży przez meandry kosmosu, eksplorowania niesamowitych planet oraz potyczek z obcymi istotami. To to, co gracze kochają najbardziej. Klimat, jaki możemy zobaczyć we fragmentach rozgrywki jest wprost nie do opisania. Wszystkiemu towarzyszy grafika na najwyższym poziomie. Uniwersum przedstawione na materiałach wideo prezentuje się po prostu świetnie.

Starfield - Gameby.pl

Miejmy nadzieję, że świat gry będzie podatny na różnego rodzaju eksplorację. Jest to element niezwykle istotny w tego typu grach. O wiele lepiej odkrywa się nową rzeczywistość, jeżeli ta nie nakłada na nas specjalnych ograniczeń.

Otrzymaliśmy również nagrania fragmentów rozgrywki prezentujące przemieszczanie się po świecie oraz walkę z przeciwnikami. Fani czekają jednak na nieco więcej szczegółów związanych z fabułą. To właśnie ona potrafi w grach Bethesdy odgrywać ogromną rolę.

Starfield – Nie dla wszystkich

Co istotne, Starfield ma ukazać się jedynie na PC oraz konsolach Xbox Series X oraz Series S. Fani Playstation mogą być więc nieco zawiedzeni. Natomiast abonenci Game Passa z pewnością się ucieszą, gdyż produkcja ma być dostępna w ramach jego oferty.Starfield - Gameby.pl

Warto również wspomnieć o niespodziewanej informacji, udostępnionej całkiem niedawno. Gra ma bowiem działać jedynie w 30 klatkach na sekundę na konsolach Xbox. Twórcy tłumaczą ten fakt rozbudowanym światem oraz jego szczegółowością. Gracze PC nie mają się za bardzo czym martwić. Może powinni jedynie zwrócić uwagę na informację, według której do uruchomienia produkcji na komputerze wymagane jest posiadanie dysku SSD. Jeżeli znajdą się jeszcze tacy, którzy z takiego dysku nie korzystają, niech lepiej szybko się w niego zaopatrzą. Starfield - Gameby.pl

Premiera gry jest zaplanowana na 6 września 2023. Miejmy nadzieję, że studio nie zaskoczy nas kolejnymi przesunięciami terminu. Hype wygenerowany wokół tytułu jest tak ogromny, że fanom z pewnością byłoby ciężko znieść kolejne opóźnienia.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły