timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Ostatnie lata były przełomowe dla fotografii mobilnej. Coraz lepsze aparaty, więcej obiektywów oraz zaawansowane oprogramowanie i AI. To wszystko sprawia, że zdjęcia robione smartfonami coraz częściej nie odbiegają jakością od tych wykonywanych zaawansowanymi „lustrzankami”.

Telefon mamy zawsze przy sobie, a aparaty w które wyposażone są najnowsze modele poradzą sobie w każdych warunkach oświetleniowych. Firma Apple od lat jest liderem w rynku, utrzymująć w każdym swoim modelu wysoki poziom technologiczny. Mistrzostwo firma zaprezentowała w ostatnich premierowych iPhonach.

Seria iPhone 12 oraz 12 Pro, w których tryb Night Mode dostępny jest w każdym z obiektywów umożliwia robienie fenomenalnych nocnych fotek. Głębia ostrości też nie jest problemem – tryb portretowy radzi sobie z fotografowaniem ludzii, zwierząti czy przedmiów. Dzięki skanerowi Lidar jest to możliwe nawet po zmroku.

Jeśli powyższe argumenty nie przekonały sceptyków – to spieszymy zapewnić, że Night Mode jest jedynie początkiem fascynujących możliwości najnowszych telefonów Apple. Dlatego najlepiej przekonać się w praktyce, do czego są one zdolne!

Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi konkurs fotograficzny prowadzony przez jednego z Premium Resellerów Apple pod nazwą #iDreamTeam.

W tymże konkursie fani marki z całej Polski robią zdjęcia swoimi iPhonami. Nie są one przygotowywane przez zawodowych fotografów, a przez zwykłych użytkowników tych sprzętów. Udział w konkursie jestbardzo dobrym sposobem, aby sprawdzić nie tylko swoją kreatywność, ale i możliwości aparatu oferowanego przez Apple.

Uczestnicy konkursu poza szansą podpatrzenia szerokiego spektrum funkcji posiadanych przez siebie sprzętów biorą udział w comiesięcznym przyznawaniu nagrody głównej za najlepsze zdjęcie — iPada Apple. Mogą również zyskać uznanie dla swoich prac innych miłośników fotografii i poznać tajniki retuszu fotografii dzięki szkoleniom towarzyszącym konkursowi o nazwie „Warsztaty Foto i Edycji Zdjęć” publikowanych na instagramowym profilu iDream.

Materiały w przystępny sposób zdradzają tajniki postprodukcji zdjęć, których dokonać można przy pomocy bezpłatnych aplikacji dostępnych na iPada oraz iPhone’a.

W końcu iDream to nie tylko Premium Resseler Apple, to również miejsce, w którym fani marki mogą poznać sprzęt Apple od podszewki i zdobyć praktyczną wiedzę z ich użytkowania.

Jesteś ciekawy zdjęć zrobionych iPhone’ami, koniecznie przejrzyj na Instagramie zawartość hasztagu #iDream_Team.

Natomiast jeśli już posiadasz iPhona i chciałbyś podzielić się ze światem swoją pasją, a przy okazji mieć szansę na zdobycie nagrody koniecznie weź udział w konkursie.

Wszystkich amatorów mobilnej fotografii zapraszamy do udziału i odsyłamy do regulaminu konkursu „Zdjęcie Miesiąca iDream Team”. Polecamy!

Artykuł powstał we współpracy z iDream