timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Prawdopodobnie ktoś już zauważył, że jeżeli chodzi o gry mobilne, to u mnie w większości znajdziemy strzelanki lub wyścigówki. Kolejna gra, o której będzie mowa, jest połączeniem motywów walki zespołowej oraz ciągłego ruchu. Przedstawiam Wam Tanks-a-lot.

Tanks-a-lot – Zespołowa bitwa czołgów

Jak wskazuje nazwa, gra jest oparta na walkach czołgów. Mimo dość oklepanego tematu battle royale, który również występuje w grze, produkcja nie jest kolejną odsłoną typowej naparzanki.  W Tanks-a-lot występuje rzadziej już spotykana możliwość dostosowywania swojego sprzętu oraz łączenia modułów. Każdy czołg może się od siebie różnić, nie tylko wyglądem…

Prosta jak budowa cepa

W grze mamy dostępne dwa tryby gry opierające się na kooperacji z sojusznikami, oraz kolejne dwa charakteryzujące się samotną walką. W trybie team deathmatch zliczane są zabójstwa, za to w trybie battle royale musimy osiągnąć jak najwyższe miejsce wśród graczy. Różnorodność trybów sprawia, że nasza rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca, i mniej nudzi.

Kolejnym ważnym aspektem w grze jest możliwość ulepszania modułów swojego czołgu. Podczas rozgrywki zdobywamy punkty, za które dostajemy skrzynki. Każda skrzynka może zawierać fragment działa, lub podwozia, oraz dowódcę. Po zebraniu wymaganej liczby części, możemy ulepszać nasze moduły i sprawiać, że nasz czołg stanie się silniejszy.Tanks-a-lot - GameBy.pl

Osobiście w Tanks-a-lot grało mi się całkiem przyjemnie. Prosta i miła rozgrywka, i sam fakt, że szło mi całkiem dobrze pozostawiły mi dobre wrażenie odnośnie produkcji, oraz producenta. Polskie studio gier BoomBit zadbało, żeby rozgrywka była klarowna i przyjemna już od samego początku.

Niestety, znalazło się parę błędów, które pozostawiły po sobie lekki niesmak. Po paru minutach rozgrywki, można zauważyć spore podobieństwo, do innych konkurencyjnych gier o podobnej tematyce. Mimo, że pomysł sam w sobie jest dobry, to zawartość gry na pewno daje wiele do życzenia. Powtarzające się na rynku tryby gry oraz podobny system walk nie wyróżnia się na tle innych gier.

Lecz na szczęście, mimo tej lekkiej nieoryginalności, produkcja prezentuje się wystarczająco dobrze. Audiowizualna strona gry nie ma żadnych poważnych wad, a rozgrywka nie jest monotonna. Dzięki możliwości ulepszania sprzętu, i odblokowywania nowych czołgów gra potrafi wciągnąć gracza.

Podsumowując, Tanks-a-lot to idealny morderca czasu, i ciekawa produkcja godna polecenia. Dzięki, że wytrwaliście do końca i do zobaczenia za tydzień!

 

Życzymy Miłego Grania!
[wp-review] [su_row][su_column size=”1/2″]
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

[/su_column] [su_column size=”1/2″]
appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

 

 

O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły