timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Jedenastego sierpnia na Netflixie pojawiła się trzecia część perypetii Elle, Noah i Lee. Okazuje się, że kręcono ją w tajemnicy równolegle z drugą częścią, która premierę miała rok temu.

 The Kising Booth 3 – Koniec pewnej epoki

Elle (Joey King) chce jak najaktywniej spędzić swoje ostatnie lato i wakacje przed collegem. Oprócz zatrudnienia się jako kelnerka, aby trochę zarobić przed studiami, przeżywa szalone przygody u boku swojego chłopaka Noah (Jacob Elordi) oraz przyjaciela Lee (Joel Courtney). To właśnie z nim, Elle realizuje przygotowaną przed laty „Listę rzeczy do zrobienia przed pójściem na studia”. Odhaczają po kolei punkty takie jak „skoczyć z klifu” czy „wygrać konkurs jedzenia ciasta”. Organizują też w restauracji flashmob, gdzie tańczą i śpiewają, a cała scena wygląda bardzo musicalowo. Wykonywanie kolejnych zadań sprawia, że bohaterka oddala się od swojego chłopaka, a przecież stoi przed podjęciem ważnej decyzji.

Czas wyborów

Dziewczyna musi dokonać wyboru uczelni, na której rozpocznie studia. Jedną z opcji jest Harvard i studiowanie z Noah, a drugą Berkeley, gdzie będzie studiował jej przyjaciel Lee. Dziewczyna przed laty złożyła mu obietnicę, mówiąc, że będzie studiować tam gdzie on. Elle chciałaby zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, ale tak się niestety nie da. Wciąż odwleka podjęcie ostatecznej decyzji, kiedy dzwonią do niej telefony z uczelni. Poza tym Flynnowie sprzedają dom przy plaży, z którym bohaterowie mają wiele wspomnień.

The Kissing Booth 3 – Bestsellerowa powieść

W dniu premiery filmu na Netflixie, ukazała się także trzecia część książki – „The Kissing Booth 3: Ten ostatni raz”.
Jednak to w filmie możemy podziwiać kadry słonecznej Kalifornii, plaże i imprezy nad basenem. Znów jest barwnie, letnio i przyjemnie dla oka, więc fani poprzednich części powinni ucieszyć się z tej kontynuacji. Jest to na pewno lekki film do obejrzenia latem lub dla relaksu nawet zimą, aby poprawić sobie humor, gdy za oknem chłodno i ponuro.
Jeśli natomiast nie jesteście fanami i fankami amerykańskich komedii romantycznych, to raczej nie ma sensu się zmuszać do nadrabiania poprzednich części

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Na co dzień studentka. Od dziecka ogromna fanka polskich filmów i seriali, zwłaszcza tych starszych od niej. Miłośniczka podcastów, poruszających reportaży i kotów.

Wszystkie artykuły