timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Battle Royale to rodzaj gier tak powszechny jak rosół w niedzielę czy karp na Boże Narodzenie. Dziś do dyspozycji graczy jest masa tytułów, opierających się na eliminacji wrogów w takiej formie. Jednak do jedzenia tego tortu prawdopodobnie przyłączy się nowy konkurent, który jest dobrze znany niemal wszystkim graczom – The Last of Us Battle Royale.

The Last of Us – Absolutny hit

The Last of Us to gra, która została przyjęta przez graczy bardzo dobrze, co przełożyło się na dużą popularność pierwszej jak i drugiej części. Wiele dobrego można powiedzieć o kampanii dla pojedynczego gracza. Obie części mogą pochwalić się nienaganną fabułą, świetnie napisanymi postaciami a także intrygującym wątkiem głównym. I choć całościowo wszystko wypada w bardzo dobrym świetle, tak fani również pokochali tryb wieloosobowy znajdujący się w pierwszej części. Mimo ciepłego przyjęcia, tryb tego typu nie pojawił się w drugiej części. Na pytania graczy, studio odpowiedzialne za Part II odpowiedziało, że to kampania była tym nad czym głównie pracowali.

The Last of Us Remastered

The Last of Us – Battle royale – Fani na człym świecie czekają..

I tak po dwóch latach od premiery w sieci na nowo zawrzało a to z powodu, odnalezienia nie mniej intrygujących plików. Wśród nich zostały znalezione assety multiplayer, jasno wskazujące na tryb Battle Royale. Mówiąc bardziej dokładnie w plikach znajdowały się elementy w postaci mapy, składającej się z lokacji dostępnych w kampanii, ale również modele zbroi, plecaków czy hełmów. Można zatem stwierdzić, że ów tryb miał powstać. Również do końca nie wiadomo czy Naughty Dogs prowadzi prace nad tym trybem gry.
Trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że wprowadzenie takiego trybu gry na nowo, ożywiłoby fanów The Last of Us lub skłoniło nowych użytkowników do gry.

The Last of Us 2 - GameBy.pl

Istnieje również możliwość, że nowy tryb jest w trakcie powstawania i być może pojawi się jakiś czas po premierze serialu rozgrywającego się w tym uniwersum. Spekulacji jest wiele, jednak wszystko jest możliwe. Niewykluczone, że twórcy jeszcze nas zaskoczą. Nie mniej jedyne co teraz pozostanie to czekanie na kolejne odkrycia lub informacje ze strony twórców na temat trybu Battle Royale.

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły