timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czarodzieje z Waverly Place to komediowy serial fantasy, który zna niemal każdy. Mimo że od premiery jego pierwszego sezonu minęło ponad 10 lat, dalej cieszy się on dużą oglądalnością. Nic dziwnego, skoro grały w nim takie gwiazdy jak Selena Gomez czy Jennifer Stone. Szukasz innych komediowych produkcji? Koniecznie sprawdź jakie seriale podobne do Czarodzieje z Waverly Place musisz zobaczyć.

Czarodzieje z Waverly Place- co podobnego warto obejrzeć?

O czym są Czarodzieje z Waverly Place?

Serial opowiada historię rodziny Russo. W dalekiej przeszłości Jerry, ojciec rodziny, pozbył się swoich magicznych mocy, by ożenić się ze śmiertelniczką. Gdy para doczekała się dzieci, okazało się, że odziedziczyły one jego nadprzyrodzone zdolności. Kiedy dzieci zaczynają je wykorzystywać, nie wszystko wychodzi im dobrze. Jerry musi nauczyć je obchodzić się z magią i nie raz wyciągnąć przez to z kłopotów. Tworzy się z tego powodu wiele zabawnych sytuacji.

1. Nie ma to jak hotel i Nie ma to jak statek

Obie produkcje opowiadają o bliźniakach- Zacku i Cody’m. Pierwsza z nich opisuje przygody chłopców, podczas ich zamieszkania w luksusowym hotelu w Bostonie. Dzieje się tak, ponieważ została tam zatrudniona ich matka, jako hotelowa piosenkarka. Młodzi korzystają ze wszystkich walorów tego miejsca. Przy okazji sprawiają nie mało kłopotów, zwłaszcza właścicielowi- panu Moseby.
Drugi wspomniany serial to sequel Nie ma to jak hotel. Tym razem bliźniacy znajdują się na pokładzie statku SS Tipton. Tam wraz z innymi uczniami, uczęszczają do Liceum Siedmiu Mórz. Menadżerem statku okazuje się również Moseby, który z przerażeniem przyjmuje wiadomość o obecności bliźniaków podczas rejsu.

Nie ma to jak statek

2. Hannah Montana

Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie seriali DisneyChannel. Opowiada o na pozór zwykłej nastolatce Miley, która mieszka wraz z ojcem i bratem. Skrywa ona jednak pewną tajemnicę- pod przebraniem występuje jako słynna piosenkarka. O sekrecie dziewczyny wie tylko jej przyjaciółka Lily. Chęć pozostania anonimową sprawia, że nastolatka często musi poradzić sobie z nietypowymi kłopotami.

3. iCarly

Fabuła serialu opisuje losy trójki przyjaciół– Carly, Sam i Freddiego. Postanawiają oni nagrać swój własny program i opublikować go w internecie. Ku ich zaskoczeniu szybko zyskuje on popularność i młodzi stają się sławni. Przy okazji muszą też radzić sobie z problemami, które najczęściej spotykają nastolatków.
 iCarly