timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Przed Nami maj, miesiąc, w którym nie tylko będą cieplejsze i dłuższe dni. Maj również obfituje w nowe premiery filmowe. Na nie jedną z nią czekamy z niecierpliwością, poniżej przestawiam swoich faworytów.

Doktor Strange – In The Multiverse of Madness

Dla fanów Marvel Cinematic Universe maj będzie miesiącem wyczekiwanym. Już 6 maja, zobaczymy na ekranach DOKTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS. Fabuła filmu odbywa się kilka miesięcy po wydarzeniach ze Spider-Man. Multiversum, jest otwarte, teraz złowrogie siły skierowały swoje moce ku Ziemi. Dr. Strange, Wong i Wanda jednoczą siły, by wspólnie stawić czoła złu. Sprawdźmy więc, jak sobie poradzą.

Fucking Bornholm

Kolejnym ciekawym filmem, który może okazać się wartym obejrzenia jest FUCKING BORNHOLM. Akcja filmy odbywa się na Duńskiej wyspie Bornholm. Tam trafia grupa przyjaciół wraz ze swoimi dziećmi na urlop. Dochodzi tam do wydarzenia, powiedzmy dziećmi przyjaciół. Ten incydent może spowodować, że przyjaźń stanie pod znakiem zapytania. A cała sytuacja zakończyć się nieciekawie dla wszystkich. Polska produkcja, która według mnie powinna nas zainteresować, na ekranach już od 6 maja.

Downtown Abbey: Nowa Epoka

Kolejna odsłona Downton Abbey. Tym razem wybierzemy się na Riwierę Francuską. Tam dowiemy się o tajemniczej przeszłości Violet Crawley. Rodzina Crawleyów odbędzie bardzo ważną dla nich podróż. Dzięki niej odkryją na nową rodzinną historię, poprzez nowe fakty. Dodatkowym wątkiem, będzie przyjazd ekipy filmowej do rezydencji. Przyniesie to niemałe niespodzianki dla rodziny arystokratów.

SPREE

Ciekawą propozycją wydaje się być film SPREE. W świecie influencerów żyjących na wysokim poziomie powstaje ten film. Bo jak myślisz, co byłbyś w stanie zrobić dla sławy i pieniędzy?  Główny bohater – Kurt, który w ten sposób chce żyć, obmyśla swój morderczy plan. Jego głównym celem jest bycie kierowcą, który na żywo dopuszcza się morderstwa osób, które przewozi. Zaskoczenie u Kurta wywołuje fakt, że jego plan nie daje sławy jemu, a ofierze, która owego mordercę zatrzymuje. Jak poradzi sobie z tym główny bohater? Zobaczmy sami już 13 maja.

BOSCY

13 maja swoją premierę ma również komediodramat BOSCY. Gwiazdorska obsada a w niej Penelope Cruz z Antonio Banderasem. Biznesmen, który odnosi niemałe sukcesy, postanawia nagrać przebojowy film. Zatrudnia do tego reżysera, z myślą, że film przyniesie mu sławę. Postanawia też, zatrudnić kontrowersyjną, choć bardzo dobrą Panią reżyser, oraz dwoje aktorów. Aktorzy nie tylko są dorobkowymi aktorami, ale również posiadają nieco przerośnięte ego. Z opisu, już wiemy, że będzie to śmietanka wybuchowa, sprawdźmy, więc jak zakończy się ta historia.