timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Abonamenty są już wszędzie. Niestety nie jesteśmy w stanie się przed nimi uchronić. Coraz więcej firm zalewa nas nowymi ofertami, które według nich, są nie do odrzucenia. Ubolewają nad tym przede wszystkim rachunki bankowe abonentów, którzy powoli nie są w stanie połapać się, za co tak właściwie co miesiąc płacą. Model subskrypcyjny zawitał również do aplikacji związanych z dowozem jedzenia. Nowym programem, który właśnie zawitał do Polski, jest Uber One.

Uber One – Czy warto subskrybować?

Nowa usługa jest bardzo prosta w swoim założeniu. Dotychczas, dużym problemem, dla osób korzystających z Uber Eats był fakt, że przy niemal każdym zamówieniu, oprócz standardowej ceny pojawiały się dodatkowe koszty. Nie mówimy już nawet o jednej, ustalonej stawce za dostawę. Firma potrafiła wystawić danej osobie rachunek, gdzie znalazło się nawet kilka powodów, by policzyć daną osobę nieco więcej. Uber Eats naliczało opłaty za dostawę, obsługę zamówienia, czy też zwiększało cenę usługi, ze względu na małą zawartość koszyka. Trudno się dziwić, że niektórych zaczęło to nieco frustrować. Uber One - Gameby.pl

Odpowiedzią ma być Uber One – miesięczna subskrypcja, w cenie 12,99 zł. Standardem staje się już możliwość tańszego, rocznego rozliczenia. Tak jest również w tym przypadku. Za cały rok z nową subskrypcją zapłacimy 129,99 zł. Co jednak otrzymują osoby, które zdecydują się poświęcić te kilkanaście złotych? Czeka je zwolnienie z wszelkich opłat, doliczanych do zamówienia przez Ubera. Chodzi zarówno o koszt dostawy, jak i wszelkie inne dodatkowe opłaty. Użytkownicy One mogą również liczyć na dostęp do specjalnych, unikatowych promocji.

Uber One – Abonament, jeden z wielu

Dla osób, które rzeczywiście, całkiem często zamawiają jedzenie na dowóz, nowy abonament może okazać się niezwykle kuszący. Fakt, że po kilku zamówieniach będziemy ,,na plus”, dodatkowo motywuje do zakupu subskrypcji. Jest jednak jeden haczyk. Uber podkreśla, że warunkiem zwolnienia z opłat, jest składanie zamówień w lokalach gastronomicznych współpracujących w ramach programu oraz wybieranie zamówień za nie mniej, niż 40 zł. Oznacza to, że nieprzekroczenie tej bariery, będzie wiązało się ze znanymi już opłatami.Uber One - Gameby.pl

Przed rzuceniem się na abonament Uber One, warto sprawdzić, co do zaoferowania ma konkurencja. Wiele firm, zajmujących się dowozem jedzenia, posiada dostępne dla użytkowników abonamenty, które nieco różnią się warunkami. Warto poświęcić moment, aby znaleźć ten najbardziej dopasowany do siebie.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły