timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Mamy przed nami kolejny serial dostępny na Apple TV+. Serial „W Cieniu Podejrzeń”  pokazuje perypetie kilku zwykłych ludzi, którzy zostają oskarżeni o porwanie syna, wpływowej magnatki medialnej. Czy to na pewno Brytyjczycy dopuścili się porwania? A może zostali niesłusznie oskarżeni? Mamy słowo przeciwko słowu. A oskarżenie nie mają zbyt wiele czasu na obronę. A co pokażą dowody?

Co nieco o serialu

Do porwania dochodzi w nowojorskim hotelu, gdzie na korytarzu zostaje napadnięty młody mężczyzna. Zostaje on porwany, a wcześniej zapakowany do walizki. Zadziwiające jest to, że wszystko jest nagrywane przez kamery, a cały film z tego wydarzenia trafia do Sieci. Staje się on sensacja, która oglądają ludzie z całego świata, również ci, którzy później stają się podejrzanymi. Jeśli ktoś z was, kojarzy podobny serial, to wszystko się zgadza. Ta produkcja jest remake serialu izraelskiego, który również był emitowany w Polsce. W cieniu podejrzeń możemy znaleźć wiele podobieństw do serialu „Podwójnej gry”

„W cieniu podejrzeń” – Telewizyjny thriller?

Przytoczony przeze mnie opis, z pewnością dla wielu będzie brzmiał jak telewizyjny thriller. Nie ma się co dziwić, w tym serialu sekret goni sekret. Zwroty akcji przedstawiane są w zawrotnym tempie, co powoduje, tylko wzrost napięcia. Serial w pewnym momencie przenosi się do Londynu, gdzie przedstawione zostają losy trójki, wydawać by się mogło niezwiązanych ze sprawą osób. Tak więc, osoby te, nagle trafia w sam środek głośnej sprawy. Czy ktoś tu kłamie? Jakie powiązanie mają te osoby z cala akcją porwania. Początek serialu skupia się na przedstawieniu losów wspomnianych bohaterów. Nie ma w tym jednak nic nadzwyczajnego. Przedstawione zostało również nieudolne śledztwo prowadzone przez FBI. Najbardziej zaskakujące w serialu jest postać Katherine, której porwano syna. Niewiele o niej wiemy, mało tego do końca nie wiadomo jest, dlaczego mielibyśmy przejmować się porwaniem jej syna.

W Cieniu podejrzeń – mamy plusy serialu

Atutem serialu jest natomiast to, że został wyreżyserowany przez sławnego: Chris Long. A obsada jest znana nie tylko z małego, ale również dużego ekranu, to gwarantuje sukces tego serialu. Ale czy serial spełni również wasze oczekiwania? To pozostawiam Waszej ocenie, serial ma osiem odcinków, więc można je obejrzeć w mgnieniu oka.  Ciekawa jestem waszych opinii.

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie AppleTV+