timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Męczą Cię problemy związane z wysyłaniem plików, prowadzeniem wideokonferencji czy rozgrywkami online? Skorzystaj z oferty niezawodnego internetu na próbę od Orange. Sprawdź szczegóły dotyczące światłowodu bez długoterminowej umowy

Światłowód Orange i Internet na próbę

Planujesz zwiększyć prędkość internetu, jednak Twój dotychczasowy dostawca nie sprostał Twoim oczekiwaniom? Postaw na ofertę Orange – do wyboru masz trzy prędkości łącza, które możesz testować przez tyle miesięcy, ile zechcesz. Umowa jest bezterminowa i to Ty decydujesz, jak długo korzystasz ze światłowodu oraz kiedy chcesz z niego zrezygnować.

Jak tworzyć w internecie - Gameby.pl

Światłowód Orange to stabilne łącze, które przydaje się np. podczas pracy zdalnej, jak i wieczorów w gronie najbliższych. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych gwarantuje Ci komfort m.in. podczas oglądania filmów czy rozgrywki online.

Sprawdź szczegóły oferty internetu na próbę Orange

Orange – test internetu i pierwszy miesiąc za 0 zł

Zastanawiasz się nad testowaniem światłowodu od Orange? Zamów usługę do swojego domu przez stronę internetową Orange i zyskaj pierwszy miesiąc za 0 złotych.

Zaraz po dokończeniu wszystkich formalności do Twojego miejsca zamieszkania zostanie dostarczony modem FunBox 6 z Wi-Fi 6. Dzięki niemu połączenie z internetem będzie jeszcze bardziej stabilne i wydajne, a wbudowane porty Ethernet umożliwią Ci podłączenie m.in. telewizora czy konsoli.

Internet - Gameby.pl

Internet na próbę – oferta Orange

Dlaczego warto testować światłowód? To nie tylko gwarancja elastycznej umowy, ale także stabilnego internetu w każdych warunkach. Zamawiając Światłowód Orange, możesz mieć pewność, że:

  • pogoda nie wpłynie na prędkość internetu – porywisty wiatr i burze nie zakłócą wieczornych maratonów filmowych czy spotkań online;
  • łącze nie zwolni znacznie lub nie zerwie się niespodziewanie – możesz z niego korzystać na kilku urządzeniach jednocześnie;
  • lagi i bufory staną się przeszłością – wszelkie opóźnienia i ekrany ładowania nie będą wpływały np. na rozgrywkę online czy korzystanie z serwisów streamingowych.

Pamiętaj, że w Orange możesz połączyć kilka usług naraz, nie rezygnując z szybkiego internetu na próbę – wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z pakietów Orange Love. Dzięki nim aktywujesz dodatkowo abonament komórkowy, bogatą ofertę telewizyjną czy telefon internetowy z darmowymi rozmowami.

 

Artykuł powstał przy współpracy z Orange

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły