timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nie od dziś wiadomo, że Disney uwielbia powracać do produkcji sprzed lat i kreować je od nowa, w bardziej nowoczesny sposób. Podobnie jest w przypadku hitu z 1988 roku, czyli Willow. Twórcy postanowili oddać fantastyczny świat, który początkowo pokochali widzowie dawnych lat i odtworzyć historię na nowo. Tym razem z nowymi bohaterami i zupełnie świeżym wątkiem. Willow to nowość na platformie Disney+, serial można oglądać już od 30 listopada. Czego można spodziewać się w odcinkach? Czy twórcom nowej odsłony hitu sprzed lat uda się przyciągnąć widzów przed ekrany, a dodatkowo efektywnie odświeżyć historię?

Misja Willow w imię dobra świata!

Z odcinka na odcinek przyglądamy się całej misji. Czarownikowi Willow towarzyszy spora grupa osób. Cała drużyna napotyka na swojej drodze liczne problemy, którym musi stawić czoła. Każdy z odcinków będzie skupiał się na jednej z postaci, ukazując jej cechy i przybliżając widzom ogólny rys całej osobowości. Co więcej, serial skupia się na ukazaniu silnych postaci kobiecych, co może oczywiście być kolejnym plusem całej produkcji.

Willow – czy warto obejrzeć serial?

Produkcja serialu zyskała naprawdę wiele dobrych opinii. Z największych plusów serialu głośno wymienia się przede wszystkim efekty specjalne. Doskonale oddano świat i magiczny klimat całej opowieści. Widzowie mogą w ten sposób poczuć się jakby wraz z drużyną Willow wspólnie przechodzili daną misję i współtowarzyszyć im w każdej sytuacji. Temu wszystkiemu towarzyszy również bardzo dobra gra aktorska głównego bohatera, czyli Warwicka Davisa, który świetnie sprawdził się w roli Willow. Zachęcamy Was więc do bliższego przyjrzenia się tej produkcji, ponieważ wydaje się, że może być naprawdę warta uwagi. Willow już na Disney+

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły