timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Życie bez pozwolenia (czyli Vivir sin permiso) to jedna z propozycji serialowych, która już jakiś czas temu pojawiła się na platformie streamingowej Netflix. Serial ten spodoba się przede wszystkim miłośnikom hiszpańskich telenoweli. Głównym motywem tej serii jest życie barona narkotykowego, który oprócz swojej nielegalnej działalności, mierzy się z zgmatwanym życiem osobistym, a także stara się skryć przed światem swój problem…

Życie bez pozwolenia – o czym jest serial?

Serial pt. Życie bez pozwolenia przedstawia losy Nomesio Bandeira (w jego rolę wciela się fenomenalny Jose Coronado). To mężczyzna, który jest baronem narkotykowym w słonecznej Galicji. Niestety, jego życie naznaczone jest pewnym problemem, jakim jest nieuleczalna choroba. Sprawia, że mężczyzna napotyka na co dzień ogromną ilość przeszkód, lecz mimo to, stara się nieustannie robić swoje w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny!

Następca barona narkotykowego poszukiwany!

Choroba, na którą cierpi Nomesio nakazuje mu wybrać swojego następcę. Kogoś, kto zajmie się jego biznesem, gdy zdarzy się najgorsze. Nomesio stara się ostrożnie dobierać osoby, które się wokół niego znajdują, aby wybrać godnego następcę. Czy zadanie jakie postawił sobie mężczyzna ostatecznie zostanie wykonane?

Komu spodoba się serial Życie bez pozwolenia?

Jeśli jesteś osobą, która przepada za hiszpańskimi serialami typu Dom z papieru, serial Życie bez pozwolenia może przypaść Ci do gustu. Dodatkowo, jest to propozycja skupiająca się w pełni na świecie narkotyków, a także ukazuje jak ważne są relacje między ludzkie. Warto wspomnieć, że serial jest dobrze zrobiony i gra aktorska jest na zadziwiająco dobrym poziomie, a twórcy często starali się ukazać większość wątków poprzez dialogi postaci pojawiających się w odcinkach. Serial pt. Życie bez pozwolenia z pewnością ma wiele do zaoferowania!

Czy będzie 3 sezon serialu?

Dla niektórych odpowiedź nie będzie zbyt satysfakcjonująca, ponieważ twórcy serialu wyraźnie zaznaczyli, że nie planują nagrania kontynuacji tej historii. Ze względu na to, że cały serial oparty jest na książce, która została zekranizowana w dwóch sezonach, nie ma już wątków do ukazania w dalszej części opowieści. Być może twórcy serialu Życie bez pozwolenia zmienia swoje zdanie w przyszłości i powstanie trzeci sezon przygód, lecz na ten moment nikt tego nie zapowiedział.

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły